Skocz do zawartości
Robalekkkk

Drgające światła top led podczas podążania za kierunkiem jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Od jakiegoś czasu zauważyłem w swoim passacie, że podczas jazdy nocą światła ledowe w czasie podążania za kierunkiem jazdy zaczynają drgać. Tzn. głownie to widać przy prędkości około 20-50 km/h jadąc za kimś tak aby widać było na poprzedzającym samochodzie granice światło-cienia. Przy niewielkim ruchu kierownicą np. w prawo i wracając do kierunku na wprost reflektory powracając z doświetlania prawej części jezdni zamiast płynnie powrócić wykonują wiele minimalnych skoków lewo-prawo widocznych gołym okiem. Przy szybkim pokonywaniu zakrętów jest to mniej widoczne. Jak i również przy mocniejszym skręcie kierownicą. Nagrałem kilka filmików pokazujących to zjawisko. Filmiki są w zwolnionym tempie aby dobrze zobaczyć o czym mówię. Na przeglądzie w servisie oczywiście problem zgłosiłem jak i również kilka, a odpowiedź była- Wszystko sprawne...... Powiedzieli również że mogę nagrać video aby im pokazać mój problem. no więc wszystko nakręciłem. 

link do filmu na youtube, dźwięk można wyciszyć bo zapomniałem go usunąć

  Pozdrawiam i czekam na radę

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Robalekkkk napisał:

Witam serdecznie

Od jakiegoś czasu zauważyłem w swoim passacie, że podczas jazdy nocą światła ledowe w czasie podążania za kierunkiem jazdy zaczynają drgać. Tzn. głownie to widać przy prędkości około 20-50 km/h jadąc za kimś tak aby widać było na poprzedzającym samochodzie granice światło-cienia. Przy niewielkim ruchu kierownicą np. w prawo i wracając do kierunku na wprost reflektory powracając z doświetlania prawej części jezdni zamiast płynnie powrócić wykonują wiele minimalnych skoków lewo-prawo widocznych gołym okiem. Przy szybkim pokonywaniu zakrętów jest to mniej widoczne. Jak i również przy mocniejszym skręcie kierownicą. Nagrałem kilka filmików pokazujących to zjawisko. Filmiki są w zwolnionym tempie aby dobrze zobaczyć o czym mówię. Na przeglądzie w servisie oczywiście problem zgłosiłem jak i również kilka, a odpowiedź była- Wszystko sprawne...... Powiedzieli również że mogę nagrać video aby im pokazać mój problem. no więc wszystko nakręciłem. 

link do filmu na youtube, dźwięk można wyciszyć bo zapomniałem go usunąć

  Pozdrawiam i czekam na radę

Krzysiek

Może silniczek w reflektorze wysiada ...

Ktoś na forum pisał o problemach z silniczkiem reflektora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

to nie jest normalne zachowawnie lamp. :cisza
Zgłoś to ponownie do ASO, z tym nagraniem mają wszystko podane na tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne moim zdaniem jest to ze oba reflektory drgaja tak samo. Auto mam ponad rok. Zauwazylem to od jakiegos czasu z 4 mc temu i nie wiem czy tak bylo od poczatku czy sie pojawilo teraz. Bede na dniach umawial sie do serwisu bo mam jeszcze problem z korozja do rozwiazania. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie powinno byc, za bardzo skokowo to dzisla. Zglos do aso. Cos sie przycina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności