Skocz do zawartości
mglodi84

Oświetlenie nóg nie gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Passat b6 2007 nie gaśnie oświetlenie nóg. Nie da się wyłączyć bezpiecznikiem (może być gdzieś indziej podłączone) w zegarach też się nie da. Działa po zamknięciu samochodu. Dopiero odłączenie akumulatora wyłącza. Założone ledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś auto z tym defektem? Sam dokładałeś czy się zepsuło z dnia na dzień? Nikt z nas nie ma kryształowej kuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było jak kupowałem. Stało się z dnia na dzień. Tak poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz zwykłe żarówki i sprawdź, czy problem będzie nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobię tak jutro bo dziś Aku odpiolem. Ale dziwne bo działało dość długo i nic się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej bordnetz coś odwala, W końcu to on zarządza między innymi oświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer wykazał zwarcie na masie błąd 0061. Ale teraz nie wiem czy te lampki steruje zasilanie czy masa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mglodi84 napisał:

błąd 0061.

Zapisz prawidlowy kod błędu-brakuje jednej cyfry.

Poza tym sprawdzałeś na ledach, czy zwykłych żarówkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie błąd 00061 zwarcie z masą, oświetlenie przestrzeni nóg 007.Wczoraj dołożyłem oświetlenie nóg (żarówki zwykłe),żarówki nie reagują na sterowanie z MFA,nie zapalają się w momencie otwierania drzwi po zapłonie.Błąd wyskakuje na zapłonie.Patrząc na ten cieniutki kabelek od masy zastanawiam się czy nie powinien być grubszy.

Proszę o podpowiedź

Czy przypadkiem w byte 25 nie muszę odznaczyć bit 3?

Edytowane przez pasek489

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2018 o 19:35, pasek489 napisał:

Witam.U mnie błąd 00061 zwarcie z masą, oświetlenie przestrzeni nóg 007.Wczoraj dołożyłem oświetlenie nóg (żarówki zwykłe),żarówki nie reagują na sterowanie z MFA,nie zapalają się w momencie otwierania drzwi po zapłonie.Błąd wyskakuje na zapłonie.Patrząc na ten cieniutki kabelek od masy zastanawiam się czy nie powinien być grubszy.

Proszę o podpowiedź

Czy przypadkiem w byte 25 nie muszę odznaczyć bit 3?

Odznaczyłem na MFA funkcje regulacji natężenia światła i oświetlenie nóg działa na sucho i po zapłonie,błędów nie wyrzuca.

Nadal nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności