Skocz do zawartości
idus1707

Kodowanie kluczyka b5 98r

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. nie moge znalezc tematu wiec pisze nowy. chodzi mianowicie wyczerpała mi sie batreria w pilocie i zaczął wariować centralny. wymieniłem baterie, przestał działać całkowicie, dzła tylko jeżeli sie go przekręci w drzwiach.. pomóżcie jak zakodować kluczyk nigdzie w necie nie moge tego znaleźć.. pacjent dokladnie b5 przed liftem 98r kluczyk scyzoryk x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sposób to:

1. Włóż kluczyk do zamka drzwi kierowcy i w ciągu 5 sekund przekręć go trzy razy w kierunku otwierania. Za każdym razem przytrzymaj kluczyk w tym położeniu przez około 0,5 sekundy.
2. Wyjmij kluczyk z zamka. Zapali się lampka kontrolna w drzwiach kierowcy.
3. Skieruj kluczyk na pojazd i naciśnij przycisk zamykania w ciągu 5 sekund,
4. Trzymając wciśnięty przycisk zamykania, wciśnij przycisk otwierania trzy razy. Zwolnij przycisk zamykania.

Kluczyk jest teraz zakodowany.

Jesli ten sposób nie pomoże to spróbuj tego drugiego :

Kluczyk do stacyjki 
zapłon, cofnij i wyjmij kluczyk
trzymając przycisk otwarcia naciśnij 3x zamknięcie i puść przycisk, jak nie zaskoczy to naciśnij zamknięcie i trzymając go 3x otwarcie.
sprawdź i daj znać. 

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pacjent B5 FL problem chyba ten sam... nie działa centralny z 2-óch pilotów... obydwa ori działały do wczoraj...zaznaczam odrazu że samochód był bez akumulatora przez ponad 3 tygodnie ale po przyjeździe z urlopu kluczyk działał normalnie. podpiąłem się VCDs i nie ma błędów... baterie w pilocie raczej dobre bo migają podczas wciskania. próbowałem sposobu kodowania z góry ale niestety nie pomaga nic. wymieniałem prawy błotnik od kierowcy ( Anglik ) i pomyślałem sobie że może jakiś czujnik tam jest albo coś... ale po wymianie centralny również działał... jakieś sugestie ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem jeden jak i drugi sposób.. żaden nie działa.. chyba zostaje VAG..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności