Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Chciałbym dodać do swojego auta sterowanie zamknij/otwórz z pilota. 

Mój samochód: 
VW Passat B5 '97 kombi 1.9TDI 
Auto nie miało fabrycznego zdalnego sterowania, jest centralny zamek z kluczyka oraz zamykanie/otwieranie szyb z kluczyka (dłuższe przytrzmanie) 

Autoalarm (został mi ze starego auta) 
RTX RANGER CS1B 
INSTRUKCJA PRODUCENTA

No i teraz pytania: 
1. czy można tego "cudaka" zamontować w Passacie? 
2. czy uda się sterować szybami z pilota? 
3. gdzie i jak się wpiąć do fabrycznej instalacji samochodu? 

Nie potrzebuje żadnych syren, alarmów, dziwnych funkcji. 
Przebuduję tylko zamykanie/otwieranie drzwi z pilota, sygnalizację kierunkowskazami, że otworzyłem/zamknąłem drzwi. 
Jeżeli uda się z szybami to będzie bajka  

Z góry dziękuję za pomoc. 
Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, już sobie prawie ze wszystkim poradziłem, prawie po nie wiem jak zrobić zasilanie do centralki. 
Czy zasilanie mogę gdzieś "ukraść" ze skrzynki bezbiecznikow lub okolic? Czy muszę dać kabel do akumulatora? Centralkę dałem nad skrzynką bezpieczników. 

Z szybami też się udało, wykorzystałem dodatkowe kanały i działa to tak, że jak zamykam auto to szyby się zamykają. Otwieram auto z pilota, a jak chcę otworzyć okna to przytrzymuje chwilę dwa guziki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zasilania są zaciski za skrzynką z bezpiecznikami. Jak się tam schylisz to zobaczysz nakrętki na klucz 10 i 13. Będzie tam już trochę kabli w czerwonym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności