Skocz do zawartości
Ysebulba

Dołożenie fabrycznych Lampek ostrzegawczych w tylnych drzwiach.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tej kostki ze zdjec jak przy orginalnym podpieciu i zakodowaniu, jest inna, wiecej pinow i inny rozklad. Te co powinny byc z opisu sa zajete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś foty, albo nr sterownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam wlasnie, nie zrobilem wczoraj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ysebulba szkoda ze mieszkasz na drugim koncu Polski bo już byś miał moje auto u siebie w garazu na dolozenie oswietlenia nóg tył i podświetlenia tylnych drzwi;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdecydujesz się jeszcze na ambiente to już warto jechać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. I ja zdecydowałem się zainstalować lampki w tylnich drzwiach. Ale nie łapie które kable podpiąć do których pinów.   Wtyczka w prawych drzwiach wyglada tak 1- puste 2- biały gruby 3- biały gruby 4-brązowy 5- puste 6-brązowy z czarnym paskiem 7-biały cienki. Wtyczka w drzwiach lewych 1-puste 2-biały gruby 3-biały gruby 4-biały cienki 5-puste 6-brązowy 7-biały cienki. A opis pinów na poprzedniej stronie inny. Podpowiecie co z czym połączyć ?   Łapki i kable wyglądają tak. Z góry dziękuje za pomoc. 

DFED9C7A-4E36-4E22-8C61-783F8B70BC05.jpeg

0B911FA3-7274-47B2-91BA-AFC165A145BF.jpeg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę że nadal masz wątpliwości ...

tylne lewe drzwi  + silnik pin 1

                               - zamek drzwi pin 2

tylne prawe drzwi + silnik pin 1

                                 - zamek drzwi pin 5

 

27950446-769E-4884-AEAA-1030758E5772.thumb.jpeg.3acb333fead5afe9e033d75e95cd5277.jpeg

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierzesz probierkę  w rękę i sprawdzasz w którym z 2 grubszych kabli masz plus .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ? Ogarnąłeś ?

Edytowane przez Ysebulba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2018 o 22:23, SeBa_ napisał:

Po ostatniej sobocie spędzonej w garażu kolegi Ysebulba lampki w drzwiach zawitały w moim samochodzie :)
Lampki w drzwiach oraz lampki oświetlające nogi pasażerów.

Okazało się, że mimo że mam hi-line to nie mam sterowników w tylnych drzwiach a więc lampki podłączyliśmy wg opisu kolegi PatrikS :)
Dziękuję koledze Ysebulba za wysiłek - dorobione wiązki wyglądają jak fabryczne.
Próbowaliśmy również powalczyć z kamerą ale ta okazała się zbyt nowa i bez wsadu więc nie uruchomiliśmy jej. Kolejne podejście wkrótce :) 

 

IMG_20180728_194010.jpg

 

W dniu 29.07.2018 o 22:23, SeBa_ napisał:

Po ostatniej sobocie spędzonej w garażu kolegi Ysebulba lampki w drzwiach zawitały w moim samochodzie :)
Lampki w drzwiach oraz lampki oświetlające nogi pasażerów.

Okazało się, że mimo że mam hi-line to nie mam sterowników w tylnych drzwiach a więc lampki podłączyliśmy wg opisu kolegi PatrikS :)
Dziękuję koledze Ysebulba za wysiłek - dorobione wiązki wyglądają jak fabryczne.
Próbowaliśmy również powalczyć z kamerą ale ta okazała się zbyt nowa i bez wsadu więc nie uruchomiliśmy jej. Kolejne podejście wkrótce :) 

 

IMG_20180728_194010.jpg

Czy po takim podłączeniu trzeba to jeszcze jakoś kodować?. Walczę z tym 3 dni i jakoś mi nie wychodzi to połączenie. Jak świeci to cały czas i nie gaśnie. Napisz które przewody wpiąłeś do tej białej kostki. Rozumiem że tylko do niej wpinałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kodować, plus podłączasz do plusa silnika szyby (pin 1 ), a masę w złączu zamka centralnego .

           

tak podłącz i będzie śmigać ?

W dniu 22.10.2019 o 00:14, Ysebulba napisał:

 

Widzę że nadal masz wątpliwości ...

tylne lewe drzwi  + silnik pin 1

                               - zamek drzwi pin 2

tylne prawe drzwi + silnik pin 1

                                 - zamek drzwi pin 5

 

27950446-769E-4884-AEAA-1030758E5772.thumb.jpeg.3acb333fead5afe9e033d75e95cd5277.jpeg

 

Edytowane przez Ysebulba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

w tym schemacie jest błąd - jakiś taki oczywisty. Bierzesz wtyczkę i widać, że ktoś się pomylił bo podane piny nie są obsadzone... czy coś takiego. Ktoś się pomylił odczytując kolejność pinów, z tego co pamiętam to nie chodzi o pierwszy pin ale o ostatni. (odwróć wtyczkę o 180st i schemat będzie się zgadzał ;) )
Miernik w ręce i dacie radę. Zamknięcie drzwi można symulować wciskając zapadkę zamka długopisem. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich!! Właśnie niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Paska i zacząłem go trochę ulepszać, mimo że że to highline nie mam lampek w tylnych drzwiach. Po rozebraniu boczka widzę że nie mam sterownika. Z poprzednich postów już coś wiem ale pytanie zasadnicze skoro odwrócić kostkę to zamiast pusty pin 1 silnik tak naprawdę trzeba wykorzystać cienki biały pin7 w drzwiach prawych i lewych?? A  minus z centralnego zamka jest dobrze rozpisany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba mieć na wyposażeniu auta, aby był sterownik w drzwiach, bo rozumiem że to nie wersja ale jakiś element wiąże się z jego wytępowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % to tylko ambiente , reszta to przypadkowa .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sterowników w tylnych drzwiach więc podłączyłem + pod silnik szyby a minus pod zamek i o ile w tylnych lewych drzwiach światło gaśnie po zamknięciu drzwi to w tylnych prawych już nie. Sprawdziłem miernikiem wszystkie piny we wtyczce zamka i po zamknięciu zapadki w zamku napięcie nie znika na żadnym z kabli. Macie jakieś sugestie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłeś uwagę ze w prawych drzwiach podłączasz do innego PINu niż w lewych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może troszkę nie na temat ale w moim B8 nie mam w tylnich drzwiach podświetlenia guzików do sterowania szybami. Czy ktoś już to przerabiał? Czy trzeba wymieniać guziki, czy tylko kodowanie wystarczy lub może wymiana sterowników na high????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz coś zepsute , we wszystkich zawsze było podświetlanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności