Skocz do zawartości
MARCIN 75

Witam planuje zakup Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakup Passata B8 . Trafiła się okazja od znajomego  wersja comfortline 2016 niestety nie za mocno wyposażony .

 Stąd pytanie jak  wygląda opcja dołożenia zwykłego tempomatu bez ACC ( w standardzie ma front assist  )

to samo z  nawigacją ma zwykłe radio  z czytnikiem kart i dvd  .

 

pozdrawiam

Marcin

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Marcinie, Witam na najwspanialszym forum miłośników i właścicieli aut marki VW Passat.

To o co pytasz, myślę doświadczony kowal z przecinakiem i młotkiem w ręce powinien sobie dać radę.
Więc kupuj Pan a potem będziemy wymieniać się spostrzeżeniami po tej operacji na forum.

-----> W E L C O M E <-----

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba sobie odpuścić dokładanie tego typu wyposażenia, jest to nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że dołożenie samego tempomatu bez ACC powinno być dość proste.Tu masz opis dla B6:

http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2013/06/tempomat.html

myślę że dla B8 będzie analogicznie ale żeby mieć 100% musiałbyś skontaktować się z kimś kto ma większą wiedzę i/lub robi to na codzień np wagen

 

Co do wymiany radia to tu sprawa wydaje się bardziej skomplikowana bo dochodzi ochrona komponentu a więc potrzebujesz kogoś z ODISem, dodatkowo montaż anteny GSM, Przydałoby się to powiązać z dołożeniem BT i zestawu głośnomówiącego oraz sterowaniem z kierownicy (skoro i tak ją będziesz wymieniał pod tempomat). Co nie zmienia faktu, że wagen również powinien sobie dać z tym radę.

 

Wszystko sprowadza się do ceny i opłacalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności