Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: Nie passat
    Rok prod: ---

Witajcie,

Od jakiegoś czasu zajmuje się sprzedażą nowych samochodów z naszym ulubionym logo w tle. W związku z tym, że w naszym salonie jestem odpowiedzialny między innymi za sprzedaż w kanale internetowym pomyślałem, że może pora w końcu ujawnić się z tym faktem na forum. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób kupuje samochody (i nie tylko) poza miejscem swojego zamieszkania. Powody bywają naprawdę różne. Dostępność, zaangażowanie handlowca, uczciwość, obsługa, cena i pewnie wiele, wiele innych powodów o których wiedzą sami klienci. Z swojej strony mogę Wam zaoferować uczciwość i rzetelne informacje na temat sprzedawanych produktów oraz atrakcyjne ceny na samochody. Jeżeli chodzi o Naszą współpracę to widział bym to tak:

1. Oferta. Aby ją przygotować potrzebuję Imię, Nazwisko oraz kontakt w postaci telefonu i maila. Jeżeli planujecie zakup na firmę to potrzebuję jeszcze nr NIP. Z szacunku do swojego i Waszego czasu najwygodniej gdybyście wysłali mi kod konfiguracji, którą możecie zrobić na stronie VW. Będzie to pomocne nawet w przypadku gdy szukacie czegoś na już co jest fizycznie wyprodukowane bo pozwoli mi poznać wasze potrzeby i przyspieszy proces szukania auta. Wygenerowany kod wysyłacie mi na maila [email protected]. W temacie wiadomości wpiszcie proszę… VW Passat Forum, imię i nazwisko oraz model samochodu którym jesteście zainteresowani. Tak zatytułowana wiadomości ułatwia wracanie do tematów które przeciągają się w czasie. Ceny podaję przez telefon. Nie mam zwyczaju brania udziału w konkursach ofert w związku z tym nie podaję ich w „trwałej” formie.

2. Zamówienie. Zamówienie wysyłam na waszego maila. Drukujecie je, podpisujecie i odsyłacie skan. Po wpłacie zaliczki wystawiam fakt. zaliczkową i zamawiam samochód.

3. Finansowanie. Pełen zakres ofert VW Bank dostępnych na daną chwilę czyli kredyty, leasingi, wynajmy. Jest możliwość abyście podpisali umowę u lokalnego dealera a co za tym idzie mieli także tablice rejestracyjne ze swojego miejsca zamieszkania. Technicznie wygląda to tak, że wniosek i samą już umowę generuję ja i wysyłam ją do najbliższego dealera gdzie możecie ją podpisać. Po podpisaniu umowy wysyłam dokumenty do rejestracji samochodu.

4. Ubezpieczenie. Po rejestracji wystawiam polisę na samochód, którą podpisujecie i opłacacie (gotówką lub kartą) przy odbiorze samochodu.

5. Odbiór. Na miejscu w salonie w Szczecinie. Pomyślę, jeszcze nad jakimś zorganizowanym transportem bezpośrednio do klienta. Muszę skonsultować jeszcze jedynie kwestie związane z dokumentami, które podpisujecie przy odbiorze samochodu.

Na wszystkie maile i wiadomości postaram się odpowiedzieć tak szybko jak jest to tylko możliwe.

Pozdrawiam,

Marcin Głazek

[email protected]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005

Ojciec pół roku temu na starsze lata zakupił w Szczecinie seata ateca 2.0 tsi dsg 190 konny suv-ik. Taniej a tak samo niż w Tiguanie...Zadowolony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B7 2.0 TDI 177KM (CFGC) DSG
    Rok prod: 2005
    4 godziny temu, FUTURUM serwis pomp napisał:

Ojciec pół roku temu na starsze lata zakupił w Szczecinie seata ateca 2.0 tsi dsg 190 konny suv-ik. Taniej a tak samo niż w Tiguanie...Zadowolony

taa.. taki sam jak Tiguan  , kawał dnia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2008

Ile max procent rabatu mozecie dac na nowego touarega od ceny katalogowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta