Skocz do zawartości
dylus87

Passat B5 Fl modyfikacja zegarów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow. Z gory przepraszam jesli moj watek jest zle dodany. Chcial bym sie dowiedziec od was czy mozna zrobic takie zegary w passacie na takie jakie sa na zdjeciu??Konkretnie nie chodzi mi o to by wymienic calosc ale chodzi mi o to by wskazowki startowaly z dolu tak jak jest to na zdjeciu? Czy to kwestia wymiany tarcz zegara czy tez wymiana wszystkiego?? Jest taka mozliwosc?? I mam jeszcze jedno pytanie.W jaki sposob mozna zrobic taki efekt przy wlaczeniu zaplonu?? Efekt ten zaczyna sie od 1 minuty tego filmiku. Chodzi o to ze po wlaczeniu zaplonu wsazowki leca do konca i wracaja na swoje miejsce. Bede wdzieczny za wszystkie wskazowki dotyczace moich zapytan. Pozdrawiam serdecznie :)

 

zegary_w_audi_a6_2013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają od dołu startować, skoro na dole masz inne elementy zegarów, czyli licznik kilometrów i zegarek? Zasłonisz je i efekt będzie conajmniej kiepski.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam niby zasłonić licznik kilometrów i zegarek to wole tego nie robić ale pytam czy można zrobić by tego efektu nie psuć. Żeby było Oki tak jak należy. Czyli w jaki sposób to zrobi by było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dylus87 napisał:

Jeśli mam niby zasłonić licznik kilometrów i zegarek to wole tego nie robić ale pytam czy można zrobić by tego efektu nie psuć. Żeby było Oki tak jak należy. Czyli w jaki sposób to zrobi by było dobrze.

Gosciu chcesz przepis na cud czy co? Kup audi rs bedziesz miałco chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz staging:

 

 

 

Reszta to jak post wcześniej napisane. :kwasny:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze ja się dopowiem... kiedyś kolorowy wyświetlacz był nie do pomyślenia. A wyszedł ;)

Jak wykonasz tarcze z podziałką o takiej samej gęstości jak w oryginale, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wskazówka startowała skąd tylko chcesz... :D nawet z szóstej godziny. Tylko wtedy 160 będzie "na godzinie" 12tej... Sądzę, że nie byłoby problemu takich tarczy wykonać.

10 minut z photoshopem:

image.php?di=20DC

Tylko - jak wcześniej wspomniano - ten licznik w środku tarczy będzie jak pięść do oka pasował.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności