Skocz do zawartości
bolss1

benzyna Nierówna praca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co to może być. 

Odpalam auto po nocy i wchodzi mi na 1100 obrotów lekko spadają obroty i rosną ale delikatnie auto zaczyna drżeć nie równo jak by pracowało cała buda trzęsie się jak włączę klimatyzację to automatycznie obroty spadają do  okolo 900 auto uspokaja się lub jak złapie temp. to też uspokaja się. wymieniłem czujnik temp. cieczy chłodzącej tej z tyłu przeczyściłem przepustnice bez demontażu specjalnym preparatem do tego, wymieniłem świece kable cewkę oraz termostat wyczyściłem przepływomierz popsikałem wszystkie styki kabli środkiem do styków komp nie pokazuje żadnego błędu!a auto jak drżało tak drży dalej po odpaleniu! na ciepłym silniku objaw nie występuję! proszę o pomoc bo już 2 mechaników rozkłada ręce! 

Edytowane przez bolss1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpiąć kostkę z przepływki  i sprawdzić czy jest jakaś różnica.Niemożliwe by nie było błędów!!!

 

Edytowane przez robertfx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpinałem już.. silnik pracuje bardzo źle.... i za chwile gaśnie.... więc to nie przepływka a co do błędów to nie ma;/ dzisiaj sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiennik ale był sprawdzany w warsztacie i niby ok....też myślałem o tym że może coś nie tak jest z nim ale w warsztacie mówili  że czujnik ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem orginał czujnik temperatury 69zł zobaczymy jak przyjdzie do wtorku czy będzie poprawa... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia z moimi passatami tylko czujniki z ASO się sprawdzały, wydatek większy ale pewność że działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że czujnik orginał to jak w ASO... ale cóż zobaczymy jak przyjdzie jak nie będzie poprawy to oddam pojadę do aso i kupię jak nie zadziała to albo nie bedzie zmian to zwróce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 1 zonk :/ doszedł czujnik wymontowałem stary i co?? Inny jest ja mam niebieski z wejściem kwadratowym a kupiłem zielony w kształcie jaja.... i teraz lipa ktoś ma może taki orginał lub zna numer części orginalnych? bo ja znalazłem tylko na Ucando beru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj różnice

618407019_21.jpg.16d9b39b9aaf53c2a6c21cfa032a15f5.jpg

059919501 kwadratowa wtyczka
czujnik montowany w przed liftach

 

958bf05d464b982a0e4e474e5d91.jpg.c3b23988ab3fa1e34b6680ecdec819ab.jpg

059919501A półokrągła wtyczka
czujnik montowany po liftach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł nowy orginalny czujnik. Zamontowałem dolałem płynu chłodniczego odpaliłem i znowu to samo odrazu wchodzi na 1100 obrotów lekko wskazówka drga i zaczyna budą trząś ... włączę klimatyzacje obroty spadają do 900 około i silnik pracuję normalnie nie czuć trzęsienia i nic.... Co to kurde może być!?!?!?!

 

Przewody wymienione na silikonowe, świece na Bosch, cewka nowa janmor, termostat wymieniony (szybko grzeje się) przepustnica wyczyszczona bez demontażu tym środkiem do pryskania, przepływomierz też przeczyściłem Komputer nie pokazuje żadnych błędów, sonda lambda sprawdzona jest OK! No to co to może być!!!!!! Filtr Paliwa brudny!?!?!?!?!?!?!!? PROSZĘ RATUJCIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności