Skocz do zawartości
MiTur

Wyposażenie w lewym boczku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy w odpowiednim dziale, ale uważam, że kwestia wnętrza i wyposażenia, więc postanowiłem tu napisać, jeśli źle to z góry najmocniej przepraszam :) 

Vw Passat b5 fl 2004 to moje pierwsze takie auto wcześniej miałem fabie 1 sedan i nie miałem takich bajerów szukałem i szukałem wertowałem i nic a ciekawość nie daje mi spokoju a mianowicie wiem, że w lewym boczku w bagażniku jest miejsce na trójkąt ale u mnie jest kilka "ala" szufladek, półeczek a w ich obramowaniu miejsce na śrubki w instrukcji nic nie pisze prócz trójkąta i tu mam do was pytanie, do czego one są co w nich powinno się znajdować czy jest jakieś wyposażenie dodatkowe by je zapełnić. Może jest ktoś, kto kupował passata z salonu i miał tam coś powkładane.

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

35773939_1392916714185374_8739117734110953472_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo :) teraz dało mi to dużo do myślenia i działania żeby doposażyć passka w to i owo :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie warto się doposażać w te obiekty rodem z muzeum motoryzacji ;) nie kombinuj z żadną zmieniarką na 6 CD, każde radio ma dziś micro SD albo złącze USB :P Nie warto... Wywal to i zrób tam miejsce na porządny wzmacniacz i/lub wstaw tam fajną skrzynię basową (przejrzyj tematy w dziale mój passat to zobaczysz o czym mowa) 

Chyba, że chcesz mieć auto w stylu "vintage"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności