Skocz do zawartości
damcio_damcio

diesel Wibracje podczas przyśpieszania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po remoncie silnika( wymiana uszczelki pod głowica) występuje wibracja podczas przyspieszania w zakresie 1800 -2500 obr. wyżej są już mniej odczuwalne. Wymieniłem już przeguby wewnętrzne i jeden zewnętrzny, dwumasa zrobiona w zeszłym roku, uszczelnione turbo gdyż się rozszczelniło i spaliny uciekały, wtryski ok, wymieniona poduszka pod skrzynią, opony wyważone bez guzów itp.Na komputerze 0 błedów. Przed oddaniem auta na wymianę uszczelki nie było takich objawów. Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Pacjent to passat b6 2007r 140 km  , skrzynia DSG

Edytowane przez damcio_damcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,znalazłeś może gdzie jest problem.Mam to samo i wydałem juz kupę siana na czesci od poduszek po przeplywke.Napisz czy i jak rozwiazales problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem wtryski do innego warsztatu tym razem serwis Boscha i okazało sie ,że jeden wtrysk był uszkodzony i lał. Nie wiem czemu wcześniejszy zakład tego nie wykrył. koszt 850 za wymiane części w uszkodzonym wtrysku, pozostałem 250zl za korekte czy tam ustawnienie po fachowemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam podobny problem. Gdzie oddawałeś wtryski, do Nadarzyna?

Miałeś jeszcze jakieś inne objawy, np. dymienie albo problem z odpaleniem? U mnie też strasznie wibruje pod obciążeniem w 1800 - 2200 obr., jak odejmę gazu to od razu przestaje. Komplet sprzęgła z dwumasą regenerowany, silnik po remoncie dołu, przeguby w porządku. Korekcje dawek PD w przedziale od -0.40 mg/str do 0.71 mg/str. Problemu z odpalaniem nie ma, tylko co jakiś czas bezpośrednio po odpaleniu puści lekkiego bączka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności