Skocz do zawartości
emiliano69

PDC • zderzak • zaślepki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Otóż uszkodziłem swój zderzak w Passacie b7 kombi. Zderzak ten nie ma dziur na PDC ani spryski, więc jedyne dziure to te na tablicę rejestracyjną oraz na hak.

Chciałbym zakupić nowy zderzak jednak wszędzie widzę oferty z PDC czy spryskami itp. 

Moje pytanie; Czy mogę zakupić zderzak z dziurami na PDC ale dokupić zaślepki by wyglądało to jakoś estetyczniej?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich zaślepek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

W takim razie jak mogę sobie poradzić z brakiem na rynku tego typu zderzaków?

Czekać na okazję aż ktoś wstawi bez PDC i sprysków i w razie co kupić oraz polakierować na kolor odpowiedni do auta?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjścia są trzy:

-traf zderzak bez pdc

-kup z pdc i zamontuj wraz z czujnikami

-no i trzeci -  kup z pdc, na to szpachel i zatynkuj dziury. Na to farba pod kolor i gotowe :ok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze czwarta możliwość. Dziury zasłonić jakimiś zaślepkami. Ja też mam zderzak(przedni) z otworami na czujniki i zaślepiłem je takimi "koreczkami" rodem z PF 126p(0,20PLN/szt). Odrobina lakieru i zderzak wygląda jakby był z czujnikami.

Edytowane przez bbbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, prezess7 napisał:

 

-no i trzeci -  kup z pdc, na to szpachel i zatynkuj dziury. Na to farba pod kolor i gotowe :ok

Kolega musi przestudiować na szybko co się stanie jak komuś uda się zaszpachlować dziury w tworzywie sztucznym bez podklejenia tego od spodu.Potem dopiero niech kolega doradza innym.Po za tym nawet na podklejonym szpachla pęknie i zrobią się kontury otworów na PDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po prawdzie to trzeba by najpierw zaspawać te otwory i dopiero potem szpachlować, ale to kompletnie nieopłacalna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, mkpol napisał:

 ale to kompletnie nieopłacalna zabawa.

Oczywiście, ale niektórzy nawet mieliby zapał żeby takie coś wyrzeźbić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności