Skocz do zawartości
krojcu

Adblue passat b8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Szukałem informacji na ten temat , ale nic nie znalazłem . Jakto jest z tym adblue ? Wszystkie passat b8 go mają ? Bo nie umiem znaleźć u siebie zbiornika ( korka ) nie muszę uzupełnić , ( brak błędow ) ,ale pytanie jak on spelnia normę euro 6 skoro nie ma adblue 

Edytowane przez krojcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2.0 TDI 150 HP z początków lat produkcji, więc nie masz adblue.  Co do norm, są to kwestię umowne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎14‎.‎06‎.‎2018 o 10:00, krojcu napisał:

Witam . Szukałem informacji na ten temat , ale nic nie znalazłem . Jakto jest z tym adblue ? Wszystkie passat b8 go mają ? Bo nie umiem znaleźć u siebie zbiornika ( korka ) nie muszę uzupełnić , ( brak błędow ) ,ale pytanie jak on spelnia normę euro 6 skoro nie ma adblue 

trzeba się cieszyć z braku adblue w 150 konnych...specjalnie kupiłem 150 a nie np. 190. Prostszy układ wydechowy /następny kartofel w dupie oprócz DPF/ a braki mocy można lekko programem zrobić na 200KM z obecnych i tak po hamowaniu 170 KM miał w serii.

Edytowane przez RogalPraga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, RogalPraga napisał:

trzeba się cieszyć z braku adblue w 150 konnych...specjalnie kupiłem 150 a nie np. 190. Prostszy układ wydechowy /następny kartofel w dupie oprócz DPF/ a braki mocy można lekko programem zrobić na 200KM z obecnych i tak po hamowaniu 170 KM miał w serii.

robiłeś boxa czy program? Pytam bo sam zastanawiam się czy nie zrobić u siebie. W poprzednim aucie, golf6 2.0 110hp zrobiłem program na 178hp i to była przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, shibby napisał:

robiłeś boxa czy program? Pytam bo sam zastanawiam się czy nie zrobić u siebie. W poprzednim aucie, golf6 2.0 110hp zrobiłem program na 178hp i to była przepaść.

Mam program silnika i skrzyni /załączałem wykres już na forum tylko w innym wątku/ zapraszam Cię do kontaktu z Rperformance w W-wie /to mój Brat/ czipsami z 15 lat już się zajmuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, RogalPraga napisał:

Mam program silnika i skrzyni /załączałem wykres już na forum tylko w innym wątku/ zapraszam Cię do kontaktu z Rperformance w W-wie /to mój Brat/ czipsami z 15 lat już się zajmuje ;-)

 

thx. Ja jestem z okolic Wrocławia i tu też robiłem chipsa w Golfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.04.2023 o 14:32, Jedenastka napisał:

Obok paliwowego ;

Zbiornik jest tam gdzie jest drugi wydech w benzynie czy gdzieś jeszcze indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności