Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a czy za pomoca dowolnego adaptera noki da sie sparowac rozne nokie ? rozumie ze nie bedzie mozna wlazyc w adapter ale czy da sie z parowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moje pytanie dotyczy klawiatury telefonicznej w pasku.Otóż nie mam fabrycznego zestawu BT tylko zestaw Nokii BT-1w.Wszystko działa ok. Czy pod taki zestaw można podłączyć wysuwaną klawiaturę .

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dołączam się do wątku gdyż widzę, że macie już pewne doświadczenia i przemyślenia. Więc proszę o podpowiedź. Passat bez Navi i kierownicy multi. Mam pod fotelem centralkę Nokii 3C0 035 729 E oraz uchwyt bazowy na pulpicie. Nie posiadam jeszcze żadnego adaptera. Jestem również przed zakupem nowej komórki (stara nokia 6310i po 6 latach pomału się sypie), a przez te adaptery nie mogę się zdecydować. I tu moje pytanie po przeczytaniu całego wątku, czy bardziej polecalibyście zakup adaptera dedykowanego czy lepiej PA, a może z wyświetlaczem dotykowym. Te ostatnie dobrze się prezentują ale nie wiem czy pasują na uchwyt bazowy na konsoli.

Myślę że odpowiedzi byłyby dobrym podsumowaniem tego wątku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego tak naprawdę chcesz? Adapter dedykowany ogranicza Cię do używania tylko jednego modelu telefonu, masz za to możliwość jego ładowania podczas jazdy i jest gdzie go po prostu powiesić :). Adapter uniwersalny pozwala zaprogramować kilka telefonów, nie ma problemu w przypadku kiedy kolejny aparat się znudzi, kupujesz drugi i tyle. Teraz pewnie zdecydowałbym się na adapter z panelem, ładnie wyglada i można obsługiwać telefon bez potrzeby wyjmowania go z kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące obsługi telefonu wpiętego w adapter.

Moj samochód posiada uchwyt do montażu adaptera, ale nie posiada kierownicy multifunkcyjnej. Zamierzam kupić adapter dedykowany do Noki 6300 i chciałbym wiedzieć jak obsługuję się telefon wpięty w adapter, czy istnieje możliwość wybierania głosowego, czy te dwa przyciski na adapterze służą też do np. odbierania rozmów i ich kończenia, czy za ich pośrednictwem można korzystać z jakiś funkcji telefonu itp.

 

Pozdrawiam i oczekuję pomocy

 

AIRHIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbieranie i wybieranie numerów odbywa się w takim przypadku za pomocą klawiatury telefonu. Przyciski na uchwycie służą do czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych- jest już dostępny Touch Adapter ten z ekranem dotykowym w polskiej wersji językowej. W starych wersjach żeby mieć polski język trzeba zmienić soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ktoś zamawiał może adaptor VW Bluetooth Touch Adapter 3C0051435TA z E-bay? Przeszukałem Polskie strony i oczywiście allegro ale nie mogę tam niczego znaleźć, natomiast na E-bay są oferty tylko z Niemiec i co ciekawe w wielu aukcjach identyczne zdjecia. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie czy ktoś zamawiał może adaptor VW Bluetooth Touch Adapter 3C0051435TA z E-bay? Przeszukałem Polskie strony i oczywiście allegro ale nie mogę tam niczego znaleźć, natomiast na E-bay są oferty tylko z Niemiec i co ciekawe w wielu aukcjach identyczne zdjecia. Z góry dziękuję za pomoc.
Zapytaj człowieka z Allegro " RICHIE13 " ja u niego kupiłem taki zestaw i jestem bardzo zadowolony . Jak nie ma to ściągnie w krótkim czasie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście ciekawostke, na oryginalnych pudełkach vw z tym adapterem dotykowym jest napisane "Made in Poland", ciekawe gdzie to jest produkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w Poznaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne w Poznaniu

 

mielec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pod siedzeniem pasarzera moduł noki bluetooth 3c0 035 729e i chce go wymienic na model o koncowce ....730a lub b ,tak żeby mi działał z navi RNS 510 czy bede coś musiał wykonać oprocz samej wymiany?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod siedzeniem moduł o numerze 3C0 035 729 F i co nie będzie on działał z RNS 510? dlaczego? Teraz mam RNS 300 i działa bezproblemowo telefonik. Mam zamiar kupić RNS 510 ale teraz SKUB twoim postem wprowadziłeś mi niezły zamęt. Może z tym modułem nie będzie w RNS 510 książki telefonicznej i wybierania numerów z ekranu LCD, ale chyba sam telefon będzie działał?

Może ktoś wyjaśnić tą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie że bęzie działać! Chodziło mi właśnie o wyswietlanie na ekranie i na mfa liste numerów itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przygotowaniu mam przeróbkę adapterów dedykowanych na uniwersalny tak by za kilka zł można było cieszyć się dobrodziejstwem BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Api13 a co chcesz przerabiać ??? przecież za pomocą adaptera dedykowanego sparujesz każdy tel z BT tylko nie będzie możliwości jego ładowania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie było tematu. Kupiłem na allegro za 80zł pod jakąś nokie i chciałem przemotać (jeszcze nie dojechał) a mam rozrysowany schemat uniwersalnego. A skoro dedykowany działa tak jak uniwersalny plus ładowanie dedykowanego to wogłe nie wiem dlaczego ludzie przepłacają za uniwersalny. :)

 

Tak czy tak sprawdzę to za kilka dni jak tylko dojedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skoro dedykowany działa tak jak uniwersalny plus ładowanie dedykowanego to wogłe nie wiem dlaczego ludzie przepłacają za uniwersalny

Pewnie dlatego, zeby nie mieć przy radiu tej ogromnej cegły :), uniwersalny jest znacznie mniejszy i jakoś wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Api13 a co chcesz przerabiać ??? przecież za pomocą adaptera dedykowanego sparujesz każdy tel z BT tylko nie będzie możliwości jego ładowania ...

Tylko z tymi które działają przez BT. Jest a właściwie było kilka modeli uchwytów które działały po kablu. Te które działają przez BT mają nadruk Acitvate Bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności