Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem, mam 3C0 035 729 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ciekawe co wnosi różnica między C i E

 

EDIT:

 

Po małym rozpoznaniu tematu wychodzi na to iz 729 zapewnia podstawową funkcjonalność bluta a 730 pogada z RNS510 tak by można było wybierać nr z wyświetlacza jak również możliwe będzie przeglądanie książki tel

Edytowane przez api13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie cały box elektroniczny w którym jest moduł Bluetooth z którym parujemy telefon. Ale Nokia to tak sprytnie wymyśliła że Bluetooth nie jest widoczny dla telefonu bez uchwytu lub bez wspomnianego wcześniej paring adaptera (jak sama jego nazwa wskazuje ) i odpowiedniego sparowania z telefonem. Niestety nie wiem jakie są różnice w poszczególnych wersjach tego modułu bo mam styczność tylko z uchwytami. Prawdopodobnie jak już wcześniej ktoś zauważył nowsza wersja ma możliwość odczytu danych z telefonu i obsługę z wyświetlacza navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat b6 u mnie jest sterownik o nu 3C0 035 729 F CE 0434 mam kierownicę multimedialną i navi mfd 2 fabryczny zestaw głośnomówiący z wieszakiem na uchwyt i w tym problem że nie mam tego uchwytu mam takie pytanie czy ten adapter o którym wyżej mowa wpina się w wieszak tak jak uchwyt i spełnia on taką samą rolę jak uchwyt który kosztuje w salonie 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat b6 u mnie jest sterownik o nu 3C0 035 729 F CE 0434 mam kierownicę multimedialną i navi mfd 2 fabryczny zestaw głośnomówiący z wieszakiem na uchwyt i w tym problem że nie mam tego uchwytu mam takie pytanie czy ten adapter o którym wyżej mowa wpina się w wieszak tak jak uchwyt i spełnia on taką samą rolę jak uchwyt który kosztuje w salonie 600 zł

Dokladnie tak z tym ze uchwyt daje ci mozliwosc ladowania telefonu a ten adapter nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...opuszczane i regulowane,czy wtedy ten moduł może być w innym miejscu,mam kierownicę multifunkcyjną z przyciskiem telefonu,navi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem żde ten adapter może być zakupiony pod dany model telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę iż nazbierało się niejasności w temacie i chyba warto to nieco usystematyzować.

 

Moduł o którym wspomniałem na początku to nic innego jak uniwersalny fejsik pod wszystkie telefony z blutem, który zapewnia komunikację z zestawem głośnomówiącym ale nie zapewnia ładowania.

Występują również moduły dedykowane pod dany telefon i wtedy komunikacja może odbywać się po złączu telefonu jak również przez bluta, taki dedykowany moduł po wpięcu do niego telefony zapewnia nam doładowanie aku telefonu.

 

Pozostaje jeszcze temat wersji modułu pod siedzeniem 729 oraz 730. Na tą chwię nie wypowiedział się nikt z modułem 730 więc trudno deliberować w temacie a informacje, które znalazłem nie są jednoznaczne więc narazie przemilcze temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MUTA1972

Czy ktoś testował działanie tego sprzętu z iPhone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś testował działanie tego sprzętu z iPhone?

Do iPhona VW oferuje nawet uchwyt -symbol 3C0 051 435 AS. http://www.votex.de/fileadmin/pdf/adapter/7H0_035_730_kw2208.pdf Uchwyt jest do iPhona w starszej wersji nie do 3G ale do 3G też będzie.

Edytowane przez zakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MUTA1972
Do iPhona VW oferuje nawet uchwyt -symbol 3C0 051 435 AS. http://www.votex.de/fileadmin/pdf/adapter/7H0_035_730_kw2208.pdf Uchwyt jest do iPhona w starszej wersji nie do 3G ale do 3G też będzie.[/quote

 

Mam jakiś dziwny uchwyt zamontowany w samochodzie, jak na zdjęciu poniżej.

 

 

To na niego zakłada się ten właściwy adapter np. do iPhone? Gdzie to można kupić?

photo-3-ok.jpg

Edytowane przez MUTA1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinoman

Witam wszystkich i proszę o podpowiedź. W moim passacie ( rok 2008) nie ma fabrycznie zainstalowanego modułu bluetooth, a przynajmniej tak przypuszczam. Pod fotelem przedniego pasażera wykładzina stanowi jednolitą całość, ani śladu jakiś łączeń, ani plastikowych dekli. Czy mam rozumieć że odpowiednich wiązek również nie powinienem się spodziewać? No i zasadnicze pytanie. Czy da się to wszystko doinstalować aby obsługiwać telefon poprzez ekran dotykowy w RNS 510, czy raczej w tym przypadku jest to gra nie warta świeczki? Dziękuję za wszelkie porady i sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiś dziwny uchwyt zamontowany w samochodzie, jak na zdjęciu poniżej.

 

 

To na niego zakłada się ten właściwy adapter np. do iPhone?

To jest wieszak na który montuje się uchwyt do telefonu lub wspomniany Paring Adapter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i mam pytanie czy wie ktoś gdzie mogę kupić ten paring adapter 3C0 051 435PA jakos na allegro nie mogę go odszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za szypką odpowiedz ale to co zobaczyłem w ofercie to przypomina mi to uchwyt pod jakiś model tel bo jest dość długi a paring adapter jest wielkośći wieszaka ale jakbyś mógł odpisać jak on się sprawdza z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pracy całego zestawu bluta jestem naprawdę zadowolony, jedyną szczyptą nieskamu to brak wyświetlania nr dzwoniącego. Wyświetlanie nr na liczniku było by już zupełnie zadawalające.

 

Wyślij zapytanie to typa czy ma w ofercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee1971
W instrukcji czytam: 1.zapłon, 2.przycisk INFO, 3. przycisk serwisowy (pannen) w ciągu 5s.

 

Też próbowałem i nic - mam HTC Touch Diamond, moduł pod siedzeniem to 3CO 035 729 E, uchwyt do Nokii, min. 6230i, kierownica multimedialna, Navi DVD. Czy z tym uchwytem nie sparuję innego aparatu niż Nokia 6230i oraz podobne? Co zrobić ? Może źle parowałem. Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też próbowałem i nic - mam HTC Touch Diamond, moduł pod siedzeniem to 3CO 035 729 E, uchwyt do Nokii, min. 6230i, kierownica multimedialna, Navi DVD. Czy z tym uchwytem nie sparuję innego aparatu niż Nokia 6230i oraz podobne? Co zrobić ? Może źle parowałem. Pomóżcie

 

Po wykonaniu tej kombinacji włączasz wyszukiwanie w telefonie urządzeń bloot będących w zasięgu.

Na module z pierwszego wątku jak do tej chwili wszystkie telefony działają niezawodnie. Oczywiście wszystkie te które sprawdziłem

Edytowane przez api13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee1971
Na module z pierwszego wątku

 

Czyli tym, pod siedzeniem 3CO........? Czy chodzi o tę przejściówkę z Allegro?

Może ja coś źle robię: 1. włączam zapłon, 2. wciskam przycisk info, potem klucz na 5 sek. na uchwycie. Trzymam oba wciśnięte przyciski czy wciskam po kolei? Sorki za banalne pytanie, ale czasem diabeł tkwi w szczegółach:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności