Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to słuchajcie mając wieszak na desce, mogę do niego podpiąć dowolny adapter dotykowy/bluetooth? Każdy ma tam na dole jak się wsuwa piny? I teraz tak, czy jak wybiorę któryś adapter Nokia Bluetooth to sparuję go z HTC Hero(Era G2)?

Jeżeli wystarczy Ci używanie zestawu telefonicznego tylko do rozmowy głośnomówiącej poprzez bluetooth, bez książek telefonicznych i innych wodotrysków, to myślę, że szkoda pieniędzy na kupno adaptera. Pożycz od kogoś na chwilę, sparuj telefon, oddaj i ciesz się wygodą rozmów podczas jazdy ;) Jeżeli chcesz koniecznie kupić, to bierz najtańszy. Stwierdzenie ze strony http://www.adaptery-samochodowe.pl/

UWAGA, tylko ADAPTERY oznaczonę znaczkiem BT posiadają tą funkcje!
jest nieprawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tak się nie da... Adapter musi być w wieszaku bo po wyłączeniu i ponownym włączeniu zapłonu tel się już nie połączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale tak się nie da... Adapter musi być w wieszaku bo po wyłączeniu i ponownym włączeniu zapłonu tel się już nie połączy

HaHa nie prawda. Nie wciskaj ludziom kitu.

Już to kiedyś pisałem. Te adaptery to jeden wielki pic na wodę. Ja tak robię i pewnie Ci co już się z tym uporali. Adapter potrzebny tylko podczas pierwszego parowania z telefonem. Potem go ściągasz z uchwytu i wkładasz do szuflady w oczekiwaniu na kolejny aparat telefoniczny. Za każdym razem jak włączasz zapłon to moduł BT w aucie samoczynnie łączy się z twoim telefonem.

Edytowane przez jarek115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie jakość wyczyścić pamięć w parrot ct3000 bez pilota???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnie pamięć nie myli to w większość Parrotów czyszczenie pamięci z przypisanych telefonów to jednoczesne przyciśnięcie i przytrzymanie przez parę sekund zielonej i czerwonej słuchawki......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie umiejscowienia antenty GSM. Zalozylem sobie modul BT smiga wysmienicie, teraz musze gdzies umiejscowic antene telefonu. Nie chce ruszac dachu wiec w gre wchodzi antena wewnetrzna ktora juz mam. Gdzie ja najlepiej wkleic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zależy mi wyłącznie na używaniu zestawu BT z auta jako zestawu głośnomówiącego.

Mam tylko uchwyt na desce. Oczywiście SGSIII nie widzi żadnego BT z auta.

Czy taki najprostszy adapter wystarczy aby uruchomić BT i sparować go z telefonem?

 

http://adaptery.top-int.pl/?9,adapter-vw-nokia-3100-3200-6100-6220-6230-6230i-6820-6820-7210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Zależy mi wyłącznie na używaniu zestawu BT z auta jako zestawu głośnomówiącego.

Mam tylko uchwyt na desce. Oczywiście SGSIII nie widzi żadnego BT z auta.

Czy taki najprostszy adapter wystarczy aby uruchomić BT i sparować go z telefonem?

 

coś mi się wydaje że tego nie czytałeś http://forum.vw-passat.pl/threads/110960-instrukcja-podlaczenie-oraz-obsluga-telefonu-poprzez-zestaw-UHV-Low-Nokia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pojawił mi się problem z mikrofonem:

Kumunikat z nawigacji:

 

Adres 37: Nawigacja (J0506)

...

01523 - Mikrofon telefonu (R38)

011 - Przerwa w obwodzie

 

Mikrofon działa bez problemu, jaka może być przyczyna pojawiania się tego błędu. Jak zdiagnozować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Postanowiłem przypiąć się to tego wątku (nowy nie moge postów zakładać itp bla bla bla)

 

Mam RNS 510 z zestawem głośnomówiącym, problem polega na tym, iż ja wszystko super słyszę w trakcie rozmowy natomiast mnie rozmówca słyszy jak przez szybę tzn bardzo słabo. co może być tego przyczyną - awaria mikrofonu??? Muszę dosłownie prawie krzyczeć aby druga jakoś mnie słyszała. Poradźcie co sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przeczytałem cały wątek i;w moim temacie i niewiele wiem .

Radio RNS 510.moduł 5N0035730C telefon Samsung GT -S7562(dwie karty SIM) .Brak możliwości sparowania.Czy należy wymienic ten moduł i na jaki.A może jest sposób aby cieszyć się z telefonu w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem kupiłem nowy vw touch adapter u dilera zapewniał mnie ze będzie działał z moim iphonem 5 a tymczasem nie mogę go sparować z adapterem z modułem owszem jest łączność i można dzwonić słuchac i gadac itp ale adapter milczy niechce się połączyć z książką telefoniczną wogóle co chcę połączyć wpisuje cztery zera jak to w standardzie a tu lipa nie połączono mam tourana i passata w obydwu autach to samo roczniki 2007 nie wiem co zrobić a chcę widzieć kto dzwoni i wybierać numery poprzez ten adapterek bo w vw gościu mi wymienił już na drugi i dalej to samo nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rt17

Witam.

 

Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość:)

Mam problem z zestawem głośnomówiącym premium ale nie bardzo wiem gdzie o tym napisać zatem napiszę tu.

Otóż w B6 mam zestaw MFD2 z telefonem i w poprzednim modelu samsung galaxy s4 łączył sie bez najmienszego problemu.

Telefon został skradziony , kupiłem nowy też s4 i odziwo ten nie współpracuje już tak ochcoczo. A właściwie wogule nie współpracuje.

Niby go znajduje , niby łączy sie z nim a potem po założeniu profilu zacina się i pisze po niewmiecku że jest inicjalizacja i na tym się kończy:(((

Innym razem pokaże USER ACTIVE i menu jest.... całkowicie puste, wybieranie głosowe również nie działa.

 

czy kiedykolwiek miał ktoś taki problem? Bardzo proszę o najmniejszą nawet wskazówkę.

 

Pozdrawiam

rafał

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jesli jest dual sim to się nie połączy na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślędze dalej i nic.Jesli chodzi o dwie karty to już wiem że tylko jedna może być sparowana.Druga sprawa że Nokia E-66 pięknie współpracuje tzn.z książką.Samsung nie chce-komunikat że telefon jest niekompatybilny.Mój moduł to 5N0 035 730A.Jaki moduł załatwi wszystkie nowe telefony.Czy np.5N0 035 730 D z datą 45/2010 (wyczytałem w tym wątku)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tutaj, że po sparowaniu telefonu z modułem adapter bluetooth nie musi już być w uchwycie. U mnie po wyjęciu adapteru telefon nie chce się połączyć :( Moduł: 3C0 35 729 E, adapter 3C0 051 435 AR. Co zrobić żeby adapter bluetooth nie musiał być w uchwycie cały czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli masz multifunkcyjną kierownicę,adapter wogóle nie jest potrzebny,do sparowania wystarczy dwa razy nacisnąć słuchawkę na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego jeżeli masz multifunkcyjną kierownicę,adapter wogóle nie jest potrzebny,do sparowania wystarczy dwa razy nacisnąć słuchawkę na kierownicy.

 

Mam zwykłą kierownicę i radio RCD 300. Z adapterem bluetooth wpiętym w uchwyt wszystko działa. Ktoś już tutaj pisał wcześniej, że adapter potrzebny jest tylko do sparowania telefonu z modułem i później nie będzie już potrzeby. U mnie po wyciągnięciu adapteru z uchwytu kolo radia telefon nie łączy się z modułem.

 

Ma ktoś pomysł jak to zrobić? Brzydko wygląda taka cegła obok radia ;)

Edytowane przez punktar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam następujący problem. Mam paska z 2009r z multif kierownicą, modułu pod fotelem nie widzę ale po vcds wiem ze mam premium z koncowka 730a. Wykasowalem z programu stare sparowane telefony i dopiero wtedy auto zobaczylo mojego samsunga s3. Wszystko zadzialalo, wpisalem pin w formacie 4x4 i mogę dzwonić i odbierać połączenia. Czego natomiast nie mogę to pobrać z karty sim lub telefonu kontaktów. Dodam ze zadzialalo nawet podglafanie smsow z telefonu na fisie (biały) mam rns300. Przy probie updatu ksiazki tel. Notorycznie znajduje mi 0 kontaktów. Najlepsze jest że jak zadzwoniłem na numer z książki telefonicznej wklepujac go recznie to potem w ostatnich połączeniach miałem dowyboru ten numer ale już z opisem (czyli imie i nazwisko osoby o tym numerze)

 

Przeczytałem cały ten wątek i kilka innych ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Ma ktoś pojęcie co robie nie tak? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz w telefonie w opcjach połączenia BT aktywną opcję dostępu do karty SIM. Choć prawdę mówiąc raczej obstawiam że moduł A jest za stary żeby dobrze działać z twoim telefonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności