Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, mimo wszystko pierwsze chciałbym spróbować jak to wszystko działa, czy to warte inwestycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mimo wszystko pierwsze chciałbym spróbować jak to wszystko działa, czy to warte inwestycji.

powim ci tak, dziala rewelacyjnie z wlasnego doswiadczenia :)

moj zestaw podany jest w poscie ktory juz pewnie czytales, uchwyt mam dokladnie ten co jest wyzej w linku do Allegro (nie podalem modelu bo niepamietalem, poniewaz ten uchwyt mam schowany pod kokpitem, bo sluzy tylko do parowania pierwszy raz telefonu), ale wracajac do sedna, uzywam zestawu juz z tydzien i jestem bardzo zadowolony, bez problemu przelaczaja sie dwa telefonu, glos rewelacja itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ma takie pytanie:

dźwięk domyślam się przekazywany jest na głośniki, a co z mikrofonem, czy wersje z w budowanym już modułem i tym wieszakiem posiadają już wbudowany mikrofon czy też samodzielnie trzeba go montować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ma takie pytanie:

dźwięk domyślam się przekazywany jest na głośniki, a co z mikrofonem, czy wersje z w budowanym już modułem i tym wieszakiem posiadają już wbudowany mikrofon czy też samodzielnie trzeba go montować?

Dźwiek dokladnie jest z glosnikow radia, natomiast mikrofon jest fabrycznie zamontowany w kratce obok swiatla w posufitce, musisz to sobie rozebrac i zobaczyc czy go tam masz (tam jest kratka po lewej i prawej, mikrofon jest po lewej stronie pod czarna "siateczka")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, udało mi się przebrnąć do końca wątku, jednak nadal nie mam jasności co do mojego problemu. Spędziłem godzinę w aucie aby sparować telefon z zestawem głośnomówiącym poprzez BLUETOOTH - niestety bezskutecznie - w ASO powiedzieli mi że to niemożliwe, bo mój moduł nie obsługuje BLUETOOTH - posiadam moduł NOKI 3C0 035 729 F - jako adapter mam 3C0 051 435 D i gdy włożę mój telefon (specjalnie znalazłem staruszka NOKIA 6021) wszystko działa tak jak trzeba - ale tylko gdy telefon jest w adapterze. I tu pojawia się moje pytanie - czy jestem skazany na Nokie 6021 czy tez jest szansa, ze będę mógł używać dowolnego telefonu poprzez BLUETOOTH. Dziekuje za ewentualna odpowiedz. Co muszę kupić i gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uff, udało mi się przebrnąć do końca wątku, jednak nadal nie mam jasności co do mojego problemu. Spędziłem godzinę w aucie aby sparować telefon z zestawem głośnomówiącym poprzez BLUETOOTH - niestety bezskutecznie - w ASO powiedzieli mi że to niemożliwe, bo mój moduł nie obsługuje BLUETOOTH - posiadam moduł NOKI 3C0 035 729 F - jako adapter mam 3C0 051 435 D i gdy włożę mój telefon (specjalnie znalazłem staruszka NOKIA 6021) wszystko działa tak jak trzeba - ale tylko gdy telefon jest w adapterze. I tu pojawia się moje pytanie - czy jestem skazany na Nokie 6021 czy tez jest szansa, ze będę mógł używać dowolnego telefonu poprzez BLUETOOTH. Dziekuje za ewentualna odpowiedz. Co muszę kupić i gdzie ?

 

poczytaj ten watek, jesli ho jeszcze nie widziales: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/110960-instrukcja-pod%C5%82%C4%85czenie-oraz-obs%C5%82uga-telefonu-poprzez-zestaw-UHV-Low-Nokia

ja mam sterownik rowniez 729, tyle ze z koncowka G oraz inny troche uchwyt (inna koncowka) ale u mnie dziala bez problemu, nie wiem czy stosowales sie do instrukcji na forum, poczytaj powyzszy watek moze cos sie doczytasz co zle robisz?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie musialbym pojechac do fachmana zeby ten kod mi zmienil i wtedy spróbować (wpisac kod 0016422 ) - chociaz z drugiej strony wydaje mi sie ze wlasnie w tych oznaczeniach modułów G czy F tkwi diabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w takim razie musialbym pojechac do fachmana zeby ten kod mi zmienil i wtedy spróbować (wpisac kod 0016422 ) - chociaz z drugiej strony wydaje mi sie ze wlasnie w tych oznaczeniach modułów G czy F tkwi diabel.

jak dobrze pamietam, na sterowniku z koncowka F rowniez powinno dzialac, nie jestem pewien co do uchytu, ale mysle najpierw postaraj sie przekodowac sterownik a pozniej kupuj jakies elementy. Mi rowniez serwis proponowal rozne bajery za rozna kwote a poszlo bez kosztow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie tkwi w koncowce sterownika. Ja mam z koncowka e i tez dziala. Po prostu trzeba zmienic kodowanie poniewaz teraz masz ustawiona komunikacje po kablu dlatego dziala tobie stara nokia 6021. A fachmani z ASO poprostu sie nie znaja i tyle. Ja jak zaczynalem zabawe w tym temacie to 99% osob na tym forum pisalo ze sie nie da. Goscou ktory sprzedaje te adaptery z Bydgoszczy tez twierdzil ze sie nieda. Tylko dwie osoby pisaly ze bedzie to dzialac i rzeczywiscie dziala super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zadziała to przy radiu RCD 300 i braku kierownicy multifunkcyjnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, działa bez problemu z RCD300 i ze zwykłą kierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem nie tkwi w koncowce sterownika. Ja mam z koncowka e i tez dziala. Po prostu trzeba zmienic kodowanie poniewaz teraz masz ustawiona komunikacje po kablu dlatego dziala tobie stara nokia 6021. A fachmani z ASO poprostu sie nie znaja i tyle. Ja jak zaczynalem zabawe w tym temacie to 99% osob na tym forum pisalo ze sie nie da. Goscou ktory sprzedaje te adaptery z Bydgoszczy tez twierdzil ze sie nieda. Tylko dwie osoby pisaly ze bedzie to dzialac i rzeczywiscie dziala super.
Potwierdzam informacje kolegi.Wystarczy zmienić kodowanie i śmiga aż miło.Bez żadnych adapterów itp.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili odalem autko do warsztatu na kosmetyke blacharska przed zima, musze zrobic kilka miejsc przy listwach, bo juz purchle sie pojawiaja, jak tylko zakoncze temat odswiezenia lakieru to zaraz zabieram sie za przekodowanie. Dzieki za info - napisze jak poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipesku

Panowie a ja mam pytanie też w kwestii BT - zmieniłem telefon z Samsunga Wave na Nokie 700 i pojawił się problem z zapamiętywaniem nr PIN (tj 0000). Telefon za każdym razem pyta się o PIN przy włączaniu zapłonu mimo, że ustawiłem w telefonie że jest autoryzowany i że ma automatycznie łączyć z telefonem. Pytanie w czym problem czy wina softu w module BT czy wina telefon. Choć na Nokii E-52 działa bez problemu(też symbian). Moduł BT z końcówka PA (czyli nie dotykowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz go sparować na stałe, w ustawieniach BT w telefonie musisz się pobawić, bo telefon nie pamięta Ci urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mój pasek ma na swoim wyposażeniu radio RNS300 mic zamontowany przy oświetleniu uchwyt org tak jak wszyscy mają tz opisywany jest tu na forum i do tego jest adapter i pisze na nim siemens oto foto http://allegro.pl/zestaw-glosnomowiacy-siemens-s-c-m55-thb-bury-i2344187959.html nie mam kiery wielofunkcyjnej i nic nie ma pod siedzeniami jak kierowca i pasażer mam tylko od strony pasażera w wykładzinie wycięty nie do końca kawałek wykładziny i tam widać jakieś czarne pudełko ale nie wiem co to jest . W radiu widziałem opcje podgłaszania tel mam tel nokie e52 wszystko ustawione jak sie należy na kompie działa bluetooth mam kabel ob2 od passka b5 działał bez problemu z tym autem a w nowym passat b6 połączy sie przez wag ale mam tylko odczyt silnika nic wiecej nie wiem jak sprawdzic połączenie tel z autem prosiłbym was o wszelką pomoc co mam kupic jak to wszystko skonfigurować krok po kroku z góry dzieki mozna pisac na gg 8605747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo1977

Witam

 

Od niedawna jestem posiadaczem Paska B6. W aucie zamontowany mam moduł NOKI 3C0 035 729 F , uchwyt pod adapter oraz adapter dotykowy 3C0 051 435 TA, radio RCD300 i zwykła kiera . Wszystko ładnie łączy się z telefonem Nokia E52. Książka tel synchronizuje się z pominięciem kilku, kilkunastu wpisów :dupablada ( wszystkie wpisy są w pamięci tel. a nie na karcie sim bo 600 się tam nie zmieści) oczywiście zdalny tryb SIM włączony . I w tym momencie pojawia się problem - mogę na wyświetlaczu adaptera z dotykowej klawiatury wybrać numer i bez problemu nawiązać z nim połączenie, a on ze mną przez zestaw głośnomówiący pod warunkiem że nie mam go wpisanego w książkę telefoniczną. Przy próbie wybrania jakiegokolwiek wpisu z książki telefonicznej adapter się restartuję:swirus podobnie jest jak numer wpisany w książkę próbuje nawiązać połączenie z moją Nokią :ocochodzi. Problemu nie rozwiązuje przywrócenie ustawień fabrycznych, usunięcie wszystkich sparowanych telefonów w adapterze.

Po zmianie telefonu na sony ericsson xperia neo v jest tak samo :dodupy ma ktoś z kolegów jakiś pomysł co może być tego przyczyną :swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje o adapterach i parę instrukcji na temat parowania itd. są na stronie: http://www.adaptery-samochodowe.pl

 

Problem z tym przekodowaniem jest taki, że niestety w wszystkich modułach to działa, a jak działa powoduje to że uchwyt na desce jest nieaktywny, jeśli wtedy ktoś zachce włożyć n.p. Adapter z ekranem dotykowym, ten nie będzie działał. Moim zdaniem znacznie prostszym i czystym rozwiązaniem jest zamontowanie adapterka BLUETOOTH. Mając paska za 40 tyś lub więcej nie ma co żałować 300zł!

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to słuchajcie mając wieszak na desce, mogę do niego podpiąć dowolny adapter dotykowy/bluetooth? Każdy ma tam na dole jak się wsuwa piny? I teraz tak, czy jak wybiorę któryś adapter Nokia Bluetooth to sparuję go z HTC Hero(Era G2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to słuchajcie mając wieszak na desce, mogę do niego podpiąć dowolny adapter dotykowy/bluetooth? Każdy ma tam na dole jak się wsuwa piny? I teraz tak, czy jak wybiorę któryś adapter Nokia Bluetooth to sparuję go z HTC Hero(Era G2)?

 

ja miałem wczesniej HTC desire i HTC hd2 i wszystko spoko mi smigało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności