Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mikrofon mam w lampce, niestety modułu bt pod siedzeniem pasażera nie mam. Z tego co czytałem to powinien być w jakimś styropianowym czymś, niestety nic takiego tam nie ma, znalazłbym. Chyba że gdzieś pod wykładziną .. żadnych wolnych kabli tam również nie ma, więc nikt go nie wyciągnął. Nawet gdyby się tak stalo, to nie mógłbym się połączyć z telefonem i wykonać połączenia (a mogę) To mnie zastanawia, bo zrobiłem mały reserch i wyczytałem że ten moduł powinien być pod siedzeniem pasażera, no a u mnie go nie ma.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj w całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś dokładał i nie chciało mu się ciągnąć kabli i wsadził moduł gdzieś w desce(za radiem, schowkiem pasażera).

7 minut temu, krzysztof_par napisał:

Chyba że gdzieś pod wykładziną

Małe to nie jest gdzieś pod wykładziną byś go zlokalizował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, krzysztof_par napisał:

modułu bt pod siedzeniem pasażera nie mam

A może masz moduł MDI z BT. Jest tam jakieś gniazdo w schowku nad nogami pasażera? 

Jeśli nadal nie masz dostępu do VCDS'a to możesz wymontować wspomniant schowek i zbadać temat. Jest tam trochę przestrzeni gdzie da się wcisnąć jakiś moduł. Dodatko jest dostęp do wiązki radia. Samo wymontowanie schowka jest dość proste - klika wkrętów torx 20 i zdaje się jakiś zatrzask. 

Coś mi się jeszcze kojarzy, że RNS510 w wersji z głosowym wybieraniem, mikrofon jest najpierw podłączony do navi a dopiero z niej idzie sygnał do modułu BT. Może to być jakiś trop... Tylko gdzie jest ten moduł? Cała Polska pyta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się popatrzeć za tym schowkiem i będę kombinował dostęp do VCDS

W schowku raczej żadnego gniazda nie widziałem, ale jeszcze zerknę. Dzięki

Edytowane przez krzysztof_par

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności