Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilkanaście dni temu kupiłem B6 i niby z zestawem Bletooth sprzedający zapewniał mnie że działa ale z ograniczoną liczba telefonów. Po rozeznaniu sprawy dowiedziałem się iż potrzebuje 3C0 051 435 PA

NP:http://www.allegro.pl/item435376356_adapter_bluetooth_nowy_vw_wszystkie_telefony.html

 

Wszystko spoko, ale nauczony doświadczeniem z poprzedniego auta gdzie miałem odtwarzacz z różnego rodzaju duperelami miedzy innymi bluetooth który generalnie nie działał tak jak bym tego chciał.

Problemu z łączeniem nie miałem najmniejszego a sprawdzałem różne telefony. Zastrzeżenia budziła jakość dźwięku wysyłanego znaczy rozmówcy mieli trudność ze zrozumieniem co mówię.

 

I chciałbym zapytać użytkownika ww modułu o to spostrzeżenia co do jakości jak i współpracy np z telefonem nokia N95 8GB:633:

Edytowane przez api13
Edycja czasowa celem ułatwienia zakupu modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, bo też rozważałem zakup podobnego urządzenia.

Z jakimi modelami telefonów urządzenie to na 100% poprawnie pracuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saymanek

Ja tak samo dołączam się do pytania ponieważ jestem tym zestawem zainteresowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pracuje z nokia n95 1gb nie mam zastrzeżeń dźwięk dobry , mam od tego gościa nie adapter tylko suchawke do n 65, ale to pewnie ta sama zasada bo łącze sie przez bluetooth.Brak jest jednak wyświetlania numerów czy innych info jedynie pojawia się napis phone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas_ka

WITAM Wszystkich uzytkowników. Jestem tu po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni:) Chciałbym sie spytać jak uruchomić zestaw głośnomówiący bluetooth w B6 2007r highline z fabryczną navi. Zestaw jest bez klawiaturki i bez uchwytu. Nie mogę w żaden sposób połączyć sie z telefonem. W instrukcji czytam: 1.zapłon, 2.przycisk INFO, 3. przycisk serwisowy (pannen) w ciągu 5s. No i jadę krok po kroku i nic. Nie słychac żadnego sygnalu z głośników. Czy ja dobrze robię? Do serwisu daleko, a telefonicznie nie są w stanie pomóc. Czy przycisk INFO to przycisk w radiu? Bo "serwisowy" to sie domyślam że to ten po prawej od prędkościomierza, taki z kluczykiem. Próbóję podłączyć nokię E90, z którą nie ma problemu w innym aucie z zestawem bluetooth. Proszę pomóżcie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie jedzie ten adapterek o którym mowa w pierwszym wątku.

Mam nadzieję że lada dzień go dostanę i będę mógł podzielić się spostrzeżeniami z działania jak również opisać moje boje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek07

ja tez jestem zainteresowany takim zestawem powiedzcie mi gdzie go nailepiej kupic zeby na tym wiele nie stracic mam pasacika b6 z 2007 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dojechał 3C0 051 435 PA, działa wyśmienicie jakość dźwięku jest nierozróżnialna w stosunku do rozmowy przez telefon ale na tą chwile nie mam możliwości przeglądania książki tel . ale obstawiam iż radio tego nie może a w zasadzie nie mam gdzie jej przeglądać bo na fis mam tylko Phone jak również na radiu...

 

Czy może jest jakaś procedura kopiowania knigi??

 

Radio to cdr 300 i mfa+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dojechał 3C0 051 435 PA, działa wyśmienicie jakość dźwięku jest nierozróżnialna w stosunku do rozmowy przez telefon ale na tą chwile nie mam możliwości przeglądania książki tel . ale obstawiam iż radio tego nie może a w zasadzie nie mam gdzie jej przeglądać bo na fis mam tylko Phone jak również na radiu...

 

Czy może jest jakaś procedura kopiowania knigi??

 

Radio to cdr 300 i mfa+

 

Paweł, z jakim telefonem testowałeś ten zestaw? Z wspomnianą N95?

Ja mam SE C902 i zastanawiam się czy warto zainwestować w to urządzenie.

Czy masz sterowanie telefonem w kierownicy, bo ja np.nie mam i zastanawiam się jak bez tego obsługuje się telefon :). Za niewielkie pieniądze mogę dołożyć multifunkcję ale nie wiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparowałem z 3 różnymi bez najmniejszego kłopotu N95 8GB, MIO701 na PPC oraz jakiś SE kolegi ale nie wnikałem jaki to bo działał ok.

Wszystkie telefony działały prawidłowo z tym że na nokii dźwięk był najlepszy ale to pewnie z racji opcji bluta w aparacie gdzie dźwięk jest zoptymalizowany na max. Niemniej działa.

Co do kierownicy to do obsługi jest 1 przycisk do dobierania i kończenia rozmowy.

Trochę nie podoba mi się brak prezentacji nr dzwoniącego, mam nadzieje iz zgłębienie problemu da efekt.

Na chwilę obecną mocno po głowie mi chodzi MFD2 lub RNS 510 ale niewiem czy to nie przerost formy nad treścią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mocno po głowie mi chodzi MFD2 lub RNS 510 ale niewiem czy to nie przerost formy nad treścią...

Jeżeli mogę doradzić, to jeżeli masz montować to tylko RNS 510. Mam MFD2 i widzę, że mapy pod RNS 510 są znacznie lepsze nie wspominając o samym wyglądzie i praktyczności. Sam zamierzam zamienić navi na RNS. Tylko, że jeżeli nie masz fabrycznej instalacji, to będzie trochę rzeźby, u mnie wystarczy podmienić urządzenia.

 

A mam takie pytanie, czy ktoś wie jak obsługuje się telefon (odbiera itp.) jeżeli nie ma się kierownicy z multifunkcją? Mam fabryczny zestaw ale jeszcze nigdy nic do niego nie podłączałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu naciskasz guzik phone na nawigacji. Ja osobiście posiadam RNS 510 i podłączyłem telefon do wejścia liniowego w podłokietniku :) Mogę teraz odbierać rozmowy na głośnikach, a kosztowało to tylko 5 zł (cena za kabel) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J

 

A mam takie pytanie, czy ktoś wie jak obsługuje się telefon (odbiera itp.) jeżeli nie ma się kierownicy z multifunkcją? Mam fabryczny zestaw ale jeszcze nigdy nic do niego nie podłączałem.

 

Pochwal się jaki masz sterownik telefonu ;)

Zamąciłeś mi w głowie z RNS 510i idąc tą droga chce ustalić z jakim sterownikiem będzie działać jak trzeba RNS 510. W moim pasku jest 3C0 035 729 E a z wstępnych ustaleń mam dużą nadzieję iż ten moduł dobrze gada z tym navi.

 

Więc jak ktoś ma NRS510 i taki zestaw Bletooth to czy mógłby zobaczyć nr sterownika, a posiadając kabelek VAG CAN HEX można łatwo odczytać kodowanie niezbędne do działania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESS

Mam podobny problem, niedawno stalem sie posiadaczem nowego Passata Varianta 2.0 TDI DSG (05.2008), mam w nim nawigacje RNS 510 ale czegos brakuje??? brak jakiekolwiek mozliwosci polaczenia sie przez Bluetooth. Moze ten 3C0 051 435 PA pomoze? Chcialbym tez uzywac Nokie N95 8GB, czy tez musze zakupic kierownice "Multi" Za wszystkie wskazowki z gory wielkie dzieki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem, niedawno stalem sie posiadaczem nowego Passata Varianta 2.0 TDI DSG (05.2008), mam w nim nawigacje RNS 510 ale czegos brakuje??? brak jakiekolwiek mozliwosci polaczenia sie przez Bluetooth. Moze ten 3C0 051 435 PA pomoze? Chcialbym tez uzywac Nokie N95 8GB, czy tez musze zakupic kierownice "Multi" Za wszystkie wskazowki z gory wielkie dzieki :-)

 

Jeżeli masz odpowiedni kabelek sprawdź jaki masz moduł telefonu a jak nie masz to pod siedzeniem jest in ukryty jak możesz podziel się informacją bo trochę mnie zżera ciekawość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESS

Zaraz ide sprawdzic tylko pod ktorym siedzeniem mam sprawdzac? bo modułu niestety brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednie siedzenie pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESS

No wiec przeszukalem wszystko, znalazlem tylko kabel idacy do pasow i pod siedzenie do czujnika obciazenia...nic wolnego lub niepotrzebnego nie znalazlem. To teraz chyba zle wyglada? Chcialbym wiedziec co jest mi potrzebne? widzialem u znajimego ze na RNS 510 wybiera numery i ma cala ksiazke adresowa a laczy sie przez Bluetooth? Pytalem juz wkilka razy w serwisie ale oni wiedza jeszcze mniej niz ja. Moze wiec ktos zna odpowiedz,

co nalezy kupic i zamontowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pochwal się jaki masz sterownik telefonu ;)

A jak to można sprawdzić, pod siedzeniem? Czego mam szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod siedzeniem pasażera przód dość dóża plastikowa osłona przykrywa coś o czym debatujemy.

 

Sam moduł wygląda tak:

 

telemod.JPGtelmod.JPG

Edytowane przez api13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności