Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety przy wyjęciu z uchwytu adaptera BT 3C0051435PA momentalnie telefon zostaje rozłączony, przy ponownym włożeniu telefon bez parowania ponownie działa. Więc nie wiem o co chodzi "jarkowi115 i prezessowi7", może o to że mają ten moduł pod siedzeniem z BT bo mój nie ma BT i dlatego potrzebny jest adapter BT.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

czy ktoś wie może od czego zależy jakość rozmowy u mnie jakość jest słaba jakieś trzaski przytłumiony dźwięk połaczenie przez adapter BT 3C0051435PA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam to włączone. .. po kilkugodzinnym szperaniu znalazłem stronę z porównaniem modułów 5n0035730a b c i d. Wersja a niby nie obsługuje protokolu do transmisji książki telefonicznej. Natomiast wyższe wersje to mają. Od wersji d jest też możliwa transmisja muzyki po bt niestety tylko na prawe głośniki (jeden kanal , drugi podobno być dostępny jak się dwa kable przeciągnie).

Prawdopodobnie bede zmieniać moduł zwłaszcza ze są one w podobnych cenach.

Mam pytanie: pod fotelem pasażera brak skrzynki z modulem bt jest tylko coś co wygląda jak większa zaslepka. Czy jest jakieś inne miejsce w którym może znajdować się moduł? ?? Ktoś zrobić fotkę modułu z daleka Anny było widac jego pozycję pod fotelem? Wszystkie zdjęcia na sieci pokazują sam moduł w mega przybliżeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odsuniesz fotel pasażera to powinieneś zobaczyć czarny styropian wypełniający całe "zagłębienie". Pod nim jest moduł.

Moduł może być jeszcze za nawigacją.

Wszystkie zdjęcia na sieci pokazują sam moduł w mega przybliżeniu
coś słabo szukałeś :)

http://www.myturbodiesel.com/wiki/bluetooth-9w7-module-voice-control-retrofit-swap-install-and-faq/

 

modułów 5n0035730a b c i d.
Kup już lepiej 3C0 035 730 C lub D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam moduł 7P6 035 730B i chciałem połączyć mój telefon LG L9 II. Nie wykrywa go w ogóle samochód... Próbowałem też inne nowe telefony ale bez skutku podłączyć i z tego co wyczytałem z tego tematu to moduł jest za stary. Jeśli to wina za starego modułu to kupie 3C8 035 730 D który powinien obsłużyć najnowsze telefony tak? Jest nowszy moduł od 3C8 035 730 D ? Dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy,

w VW Golf V u mojego teścia jest niekompletny zestaw głośnomówiący. Widok niekompletowanego zestawu jak na załączonym obrazku

VW golf V bluetooth.jpg

Jak zrobiłem Auto scan to wynika że wszystko jest OK.

Poniżej załączam dane modułu: 1K0 035 729 E

scan moduł 77.JPG

Czy mógłby mi ktoś pomóc dobrać brakujący element aby uruchomić telefon? Już nawet kiedyś ktoś proponował mi adapter, ale niestety nie pasował do uchwytu w aucie.

Proszę o pomoc

Edytowane przez Wojti77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy moge coś zrobić z uchwytem 3C1 035 706 A. Brak jakichkolwiek przycisków.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę się już naczytałem ale sporo tego i robi mi się mały mętlik w głowie, byłbym wdzięczny jeżeli ktoś odpowie mi na kilka pytań:)

Mam w tej chwili moduł 3C0 035 729 F, czy jak kupię adapter (np. do jakiejś nokii asha) będę mógł połączyć przez bletooth telefon Nokia Lumia 930?

Jakie większe możliwości da mi moduł 3C0 035 730? Czu faktycznie na modułach z literką A nie działa książka telefoniczna? Czy są też inne funkcje których on nie ma, a dalsze literki mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne grono.

Jestem od miesiąca szczęśliwym posiadaczem Paseczka z MFD2 i kierownicą MF, niestety nie mam żadnego modułu BT pod siedzeniem pasażera.

Który moduł polecicie i gdzie go zdobędę z okablowaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam nietypowy problem posiadam w aucie zestaw BURY 9060, startuje po odpaleniu auta, po połączeniu telefonu wyświetla wszystkie funkcje, pobiera dane z książki itp. ale przy dzwonieniu/odbieraniu połączeń nie ma dźwięku, radio gra bez zmian zero reakcji...

 

Sprawdzałem na dwóch telefonach

Umi Super i Huawei p8 lite

 

w polskiej instrukcji nie ma nic o takim problemie...

 

dodaję zdjęcie radia i zestawu:

WP_20170126_001.jpg

IMG_20170122_191610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój adapter to AD 9060 i jeżeli zapiąłeś go na oryginalny wieszak UHV w Passacie to nie będzie działać. Adapter się uruchomił bo jest zasilany z wieszaka i ma w sobie moduł Bluetooth więc mogłeś sparować telefon ale nie będzie komunikacji z boxem więc nic nie usłyszysz w glosnikach. AD działa tylko z boxem CarTalk firmy Bury. Więc albo zamontuj CarTalk albo szukaj TouchAdaptera do swojego zestawu. On działa z tym co masz zainstalowane w aucie a wygląda prawie tak samo jak Twoje AD9060 bo też go robiła firma Bury [emoji1]

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam w aucie moduł 3C0 035 729 E i uchwyt na desce bez żadnych przycisków. Czy jest szansa żeby to jakoś sparować z telefonem bez dodatkowych adapterów? Czy da się jakoś ustawić w VCDS widoczność samego modułu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem całe forum i nie znalazłem podobnego problemu, zresztą moje auto ma wyposażenie odbiegające od standardu. Słowem wstępu jest to highline, który był przed moim zakupem wyposażony w RNS510 i ,,jakaś” instalacje bluetooth. Stacja została skradziona a w jej miejsce wpadło RCD510 od firmy Delphi. Jest to oczywiście tańszy zamiennik. Z wyposażenia posiadam jeszcze MFA+ oraz kierownice wielofunkcyjna. Ogólnie to bluetooth działa tylko wtedy gdy chce wykonać połączenie lub je odebrać, ale wszystko odbywa się przez sparowany telefon (ip8). Przez kierownice nie da się odebrać, wykonać ani odrzucić połączenia. Jeżeli jest to istotne to mogę stwierdzić ze po naciśnięciu słuchawki nie wycisza się radio/odtwarzana muzyka. Zagwozdka jest taka ze owe rcd510 ma w swojej opcji BT-audio. Ta opcja jest niedostępna i nawet po  samej aktywacji w menu pozostaje ona szara. Chciałem sprawdzić po oznaczeniu modułu bluetooth czy pozwala on na odtwarzanie muzyki, ale co ciekawe nie widzę go w miejscu, w którym powinien się znajdować. Jest ktoś w stanie stwierdzić na jakiej zasadzie to wszystko u mnie działa i na co pozwala obecna konfiguracja? Czy ograniczenia które mam są wywołane przez brak oryginalnej stacji rns510?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę rejestracja 6 godzin temu post 4 godziny temu. I w 2 godziny zdążyłeś przeszukać całe forum. Szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bystry to Ty nie jesteś. Nie wpadłeś czasem na pomysł, że przeglądać to forum mogę od dłuższego czasu? Nie znalazłem rozwiązania, więc zarejestrowałem się i napisałem temat. Jako moderator powinieneś pomagać, a nie pisać zbędne komentarze. Przez takich jak Ty tworzy się niepotrzebny offtop, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bystry to Ty nie jesteś. Nie wpadłeś na to, że jako moderator pomogłem Ci kierując do właściwego tematu? Przez takich jak Ty, którzy myślą, że ich problem jest jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy, powstają na forum setki tematów - śmieci.... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także przeczytałem i wciąż nie wiem czy ograniczenia, które mam wywołuje inna stacja niż fabryczna. Modułu bluetooth nie widzę pod siedzeniem, chyba ze znajduje się on pod welurowa okładzina podłogi. Jakieś pomysły? Chciałbym żeby obsługa z kierownicy była w pełni funkcjonalna, a stacja żeby odtwarzała muzykę z telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł powinien być pod siedzeniem pasażera. W styropianowej obudowie obszytej materiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada u mnie. Czy znajduje się on po lewej stronie pod obszyciem czy w ogóle go nie ma?

CD68C26F-CAAF-4B94-9A7A-096C37247B9B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej spowodowane jest to niefabrycznym RCD510. W przypadku zamienników bardzo często moduł BT jest bezpośrednio w stacji, a nie współpracuje z fabrycznym zewnętrznym...

Ja bym zaczął od wyjęcia z kieszeni RCD i sprawdzenia podłączeń. Jak jest kabek to do modułu to i może moduł pod siedzeniem, jak nie ma to moduł jest wewn. komponentem stacji.

Co do sterowania z kierownicy to te niefabryczne często nie chcą współpracować z przyciskami na kierownicy ale też najpierw sprawdziłbym czy są kabelki wychodzące ze stacji...........

może ktoś montując tańszy zamiennik "olał niepotrzebne wg. niego" okablowanie...................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze parowanie telefonu odbywało się u mnie zgodnie z instrukcja. Czyli dwa kliknięcia słuchawki na kierownicy i próbowałem także usuwania starych telefonów zgodnie z książka serwisowa. Wiec przez to mam wrażenie ze moduł jest raczej fabryczny, tylko nie wiem gdzie się znajduje. Chciałem sprawdzić jego oznaczenie, a potem ewentualnie dopasować do tabelki zamieszczonej wcześniej. Jest możliwość sprawdzenia modułu przez podłączenie samochodu pod komputer? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności