Skocz do zawartości
19maly20

Passenger air bag lampka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś mi może powiedzieć za co odpowiedzialna jest ta lampka z airbagu? Czy to tylko informacja że airbag jest włączony lub wyłączony czy może to jakiś czujnik?

Problem polega na tym, że gdy wypiąłem ją ponieważ musiałem zdemontować radio, to zapinając z powrotem nie święciła. Okazało się że prąd dochodzi, ale masa sama się zgubiła. Dołożyłem masę, lampka świeci ale piszę że airbag Wyłączony oraz kontrolka na desce rozdzielczej się pojawiła, Byłem na komputerze błąd brzmiał mniej więcej "Zerwanie obwodu masy pasażer" i nie da się  go usunąć. Moje pytanie brzmi czy sugerować się tym, że ten kabel od tej kontrolki idzie gdzieś w stronę kierownicy i np pin się poluzował? Czy to coś innego?

zxzzxz.png.4e96a7fbc535fdfb8513ab2264a737df.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uwierz mi że nie podświetlała się w ogóle ta kontrolka, mimo że ma na czerwono podświetlenie, nie świeciła wcale. Prąd dochodził normalnie, gdy dołożyłem masy, zaświeciła się normalnie, tylko że teraz świeci na pomarańczowo off. Błędu nie dało się skasować bo to błąd stały, a wyszło że zerwana masa. Czy wycofać tą dodaną masę i spróbować wtedy usunąć błąd? 

Edytowane przez mkpol
Nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym że mimo wyłączenia i włączenia jej kluczykiem to kontrolka z zegarów nie znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś przy składaniu uszkodzić przewód. Inaczej po skasowaniu błędu wszystko wróciło by do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, dziękuje za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności