Skocz do zawartości
mitex

Dziwne pierdzenie radia gdy nadają ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem cb radio harry II asc nawet fajnie się zmiesciło w miejsce książki serwisowej ale cos nie działa nie mam odsłuchu bo coś bardzo pierdzi antene kupilem firmy sirio tajfun którą umieściłem na dach w miejsce radiowej (radiowa zastąpiona wewnętrzną)

wszystko spoko wygląda nikt nie wie ze mam cb zwłaszcza chodziło mi o policje inaczej gadają gdy cie łapną z batem a inaczej jak go nie widzą i teraz gdzie szukać przyczyny bo radio działa ok czy alternator ma jakies zwarcie i daje taki efekt miał ktoś taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego masz xenony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mialem cos podobnego, gdy mialem wlaczonych kilka odbiornikow pradu (swiatla, ogrzewanie szyby tyniej) i radyjko podpiete pod zapalniczke. Teraz mam bezposrednio pod akumulator i jedyne zaklucenie jakie wystepuje to gdy uruchomie spryskiwacz szyby przedniej. Proponuje sprobowac podpiac radio pod aku na probe - i sprawdzic czy bedzie poprawa, a jezeli podziala to na stale pod akumulator.

pozdrawiam jasNiemowa :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenonów nie mam a kable podpiołem pod akumulator i nic to nie dało radio zbadałem w innym samochodzie i było ok antene taż pożyczyłem magnesową i też nic coś jest z prądem w moim aucie nie tak zapodałem nawet filtr i też klapa jutro jade do specjalisty od cb zobaczymy co on powie moze sie juz spotkał z takim problemem pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie moją sprawą :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego i co doszedłes z tym problemem?, bo ja mam taki sam problem ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na początek , czy posiadacie Xenony z przetwornicami HID lub inne made in china?? Jak pytał Mecenas?? ... W dużej mierze to jest przyczyna . Następna to wszelkiego rodzaju rozdzielacze prądu nap ,cb,navi,ładowarki do telefonów i podobne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początku najlepiej sprawdzić czy radio jest przełączone w pozycję AM jeśli to harry, i przy włączaniu na wyświetlaczu musi być PL, zazwyczaj standardowa usterka kiedy ktoś przyjeżdża a radio nie działa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Na początku najlepiej sprawdzić czy radio jest przełączone w pozycję AM jeśli to harry, i przy włączaniu na wyświetlaczu musi być PL, zazwyczaj standardowa usterka kiedy ktoś przyjeżdża a radio nie działa.

Pozdrawiam

 

Wszystko ok a u mnie również trzeszczy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Na początku najlepiej sprawdzić czy radio jest przełączone w pozycję AM jeśli to harry, i przy włączaniu na wyświetlaczu musi być PL, zazwyczaj standardowa usterka kiedy ktoś przyjeżdża a radio nie działa.

Pozdrawiam

 

kolego i co doszedles z tym trzeszczenniem bo ja mam to samo i trzaski mi sie zwiekszaja wraz z obrotami silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słabe filtry w radiu, spróbuj podłączyć radio pod akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności