Skocz do zawartości
kamaro111

Montaż fabrycznego subwoofera od audi do b5 blaupunkt lub bosse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że przerabiałem już niejednokrotnie temat car audio w poprzednich autach,zabudowy mody cuda na kiju :) .Postanowiłem że w moim pasku też czas coś zmienić, radio fabryczne vw beta ,zmieniarka w podłokietniku gdy kupiłem nie było jej.Doskwiera mi brak głośników tylnych ale to nie problem bo morel maximo leży z i się kurzy  jako że beta ma dwa wyjścia trzeba coś wykombinować.Wybór padł na fabryczny sub z audi a3 8p nadmienię że sub jest aktywny 2 cewkowy a wzmacniacz posiada dwa wyjścia do głośników tylnych.Pytanie brzmi czy ktoś już wpadł na taki pomysł? Od razu odpowiem że skrzynie itd odpadają nie jeżdżę straszyć stonki na polu a nie po to kupiłem kombi żeby zagracać bagaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie ciekawi ten temat, poniewaz mam subwoofer z audi a6c5 firmy blaupunkt. Ktos probowal to upchnac? Jutro bede rozbieral bagaznik zeby to zmontowac, ale moze juz ktos przerabial temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuć okiem na ten fabryczny "sub". Ile to ma? 12cm? 16? Jaką moc? 30W? 60?... to jak to ma grać...? :P

nikt nie odpowiada w tym temacie, bo odpowiedź jest jedna -> jak ma grać, to musi mieć czym. Te seryjne "subłufery" to tylko droga pozycja w opcjach dodatkowych do podnoszenia ceny nowego auta, bo w zasadzie dobrze zrobione drzwi będą grały tak, że tej plastikowej pierdółki w bagażniku nawet nie usłyszysz.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne, nie ma bata zeby to upchnac i fakt nie gra zbyt dobrze ? ale dostalem za tzw flache, troche sie pobawilem takze jestem zadowolony:) teraz biore sie za powazne caraudio ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2018 o 09:59, marecek napisał:

rzuć okiem na ten fabryczny "sub". Ile to ma? 12cm? 16? Jaką moc? 30W? 60?... to jak to ma grać...? :P

nikt nie odpowiada w tym temacie, bo odpowiedź jest jedna -> jak ma grać, to musi mieć czym. Te seryjne "subłufery" to tylko droga pozycja w opcjach dodatkowych do podnoszenia ceny nowego auta, bo w zasadzie dobrze zrobione drzwi będą grały tak, że tej plastikowej pierdółki w bagażniku nawet nie usłyszysz.

Dużo masz łapek heh ale pewnie tylko dlatego że nikt nie siedział w np mer. ml z fabrycznym systemem bose  lub lexus is z seryjnym harman cardon .Fabryczne nie znaczy gówno, miałem przyjemność siedzieć w obu autach  i gra wyśmienicie z tym że GRA!!! nie dudni żeby wszyscy na ulicy słyszeli bo z opisu jak to zagra sądzę że właśnie jesteś miłośnikiem mocnego uderzenia ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2018 o 01:05, kamaro111 napisał:

Dużo masz łapek heh ale pewnie tylko dlatego że nikt nie siedział w np mer. ml z fabrycznym systemem bose  lub lexus is z seryjnym harman cardon .Fabryczne nie znaczy gówno, miałem przyjemność siedzieć w obu autach  i gra wyśmienicie z tym że GRA!!! nie dudni żeby wszyscy na ulicy słyszeli bo z opisu jak to zagra sądzę że właśnie jesteś miłośnikiem mocnego uderzenia ........... 

Nie rozumiem Twojego komentarza. Jakich "łapek"? O czym piszesz? Wytykasz mi, że seryjny subwoofer w b5 mam za nic, a później dodajesz, że fabryczne nagłośnienie warte więcej niż B5(bo tyle wynoszą pewnie opcje, o których mówisz w meśku czy lexusie) gra lepiej. Nie kumam co chcesz przez to powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polubień Twojej odpowiedzi :) dobra nie będę się kłócił ani siał zamętu,jeśli poczułeś się urażony to przepraszam po prostu stwierdzam że mam dość duże doświadczenie w nagłaśnianiu  i obniosłem się honorem ....fakt jest taki że nie chcę zakładać nic poza tym co będzie grało fajnie bez łomotu.Fabryczne radio poszło na półkę w garażu i zamontowałem alpine x311rr. Gra o niebo lepiej bez żadnych tub skrzyń itd i oto właśnie chodziło.Być może kiedyś docenisz badanie audiometrem i dojdziesz do tego samego wniosku co ja że niema sensu psuć sobie słuchu aby pokazać  innym że masz  120db w aucie. Miało grać fajnie i gra.Zapomniałem dodać że do kompletu zamontowałem głośniki przód i tył seryjne nie będę pisał z jakiego auta bo znowu wyjdzie że tworzę herezje głośniki to 165 bang&olufsen. Największą dla mnie rzeźbą było przeciągniecie kabli w tylne drzwi bo radio vw beta 5 ma tylko dwa kanały , ale efekt jest dobry jak na mój ubytek słuchu :). Nawiązując do tematu mam trzy seryjne wzmacniacze blaupunkt jeden z audi a4 cabrio 4 kanały plus sub  , drugi od a3 8p dwa kanały plus sub trzeci ,bosse lancia libra 4 kanały i sub i zmieniarkę seryjną passat b5 o ile można nazwać zmieniarką bo 1cd .Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę na priv nie ma problemu z odbiorem osobistym i ewentualnym odsłuchem mojego car audio.U mnie leży a komuś może się przyda za przysłowiowy browar

Edytowane przez kamaro111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności