Skocz do zawartości
Kamilos1945

diesel Wtyczka przepływomierza afn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie wtyczki czy ten to pokruszony ze starości plastik wewnątrz ma wpływ w jakiś sposób na działanie przepływomierza?

IMG_20180608_185859.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem. Jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Niestety po kusiło mnie wyczyścić przepływomierz spirytusem i niestety już nie działa jak przed czyszczeniem Czyli dobrze. Co prawda nie pchałem do środka szpatułek.

Zaraz pojadę kupić jakiś preparat specjalny do czyszczenia przepływomierzy i zobaczę czy wstanie

A co ogólnie radzicie w takiej sytuacji koledzy Czy kupić tak jak jeden z użytkowników Forum kontakt S i kontakt U czy Kupić preparat do czyszczenia przepływomierzy

Edytowane przez Kamilos1945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po czyszczeniu preparatem nadal jest tak samo jak było samochód w miarę jedzie ale od dołu ma straszne problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izopropanol kup do czyszczenia takich rzeczy.  Jak go czyściłeś? Jego trzeba tylko delikatnie obmywać, nie kierować silnego strumienia na jego delikatne elementy. 

Przed czyszczeniem auto dobrze jechało czy czyściłeś bo słabo szło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chodził ok ale nie czyszczony był wiele lat i pokusiło mnie.Czyscilem pierwszy raz spirytusem a dziś kupiłem specjalny preparat ale nie pomogło.Autko jakoś jeździ ale od dołu muł.Co radzisz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności podłączył bym drugi przepływomierz. Masz taki w zasięgu?

Jak wyglądało to czyszczenie? Polałeś  tylko ten drucik czy dotykałeś go jakimś materiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotykałem wacikiem do uszu który najpierw spłaszczczylem kombinerkami żeby nie dotykać płytki. Za bardzo.Robiłem to naprawdę delikatnie.Niestety Na chwilę obecną nie mam drugiego na podmianke.

Edytowane przez Kamilos1945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności