Skocz do zawartości
PiotrekPiotrek

Passat Sedan - pojemność bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Dość nietypowe pytanie - czy ktoś z Was próbował, oczywiście przy złożonych tylnych siedzeniach, przewieźć we wnętrzu rower (albo 2 rowery;))? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od roweru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzedniej B6 przewozilem 2 duże rowery (miejski i crossowy) przy rozlozonych na płasko fotelach. Z wyjetym przednim kołem jeszcze wygodniej a przy wyjetej kierownicy to już w ogóle bez problemu. Można też pedały wykręcić. Ale 1 rower często przewozilem w bagażniku, wtedy tylko koło wyciagalem z widelek. W B8 nie próbowałem bo nie miałem jeszcze takiej potrzeby.  Głównie jeździ wózek dziecięcy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PiotrekPiotrek napisał:

Dość nietypowe pytanie - czy ktoś z Was próbował, oczywiście przy złożonych tylnych siedzeniach, przewieźć we wnętrzu rower (albo 2 rowery;))? 

Ja wczoraj wiozłem 3 rowery 26 cali i jeden 28 (w sumie 4). Odpięte przednie koła włożone luzem. Zero problemów przy złożonych siedzeniach. Mam kombi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. W kombi wiem ze problemu nie będzie, bardziej właśnie boje się tutaj o sedana(superb tutaj wygrywa, większy bagażnik no i to liftback)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz miał druga osobę do pomocy przy manewrowaniu rowerami w środku auta, to dwa bankowo się da się włożyć (ze zdjętymi kołami przednimi). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez zdejmowania przedniego koła szosa wchodzi, w TT zdejmuje koło ale nawet nie pamiętam czy wchodzi bez czy nie ?. w MTB raczej nie wróżę sukcesu bez zdejmowania koła. 

zdecydowanie polecam kombi albo arteon ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kombi wcale nie jest tak kolorowo. Córka ma zwykłą damkę z kołami 26" i po półgodzinnej walce udało mi się ją włożyć w całości. Musiałem tylko tak manewrować, żeby kierownica była na poziomie podłogi bagażnika, ponieważ im wyżej, tym bardziej bagażnik się zwęża i nie da rady włożyć całego roweru. Wcześniej miałem Mazdę 6 kombi z 2006 roku i bez problemu pakowałem 2 rowery z kołami 28". Bez jakiegokolwiek demontażu. Passat B8 niby większy wymiarowo, ale pod tym względem gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności