Skocz do zawartości
kubotek

Lusterko wewnętrzne - demontaż

Rekomendowane odpowiedzi

a czy plus po zapłonie zamiast ciągnąć z bezpiecznika nie można np. z włącznika świateł albo z innego lepszego miejsca ?

Możesz z czego Ci pasuje.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze kwestia 30% ściemnienia szyb folia czy lusterko będzie się wo gulę przyciemniało , vipereeek ty poruszałeś gdzieś ten temat ale z tego co widzę masz mocno ściemnione szybki ? a u mnie jest najjaśniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jeszcze kwestia 30% ściemnienia szyb folia czy lusterko będzie się wo gulę przyciemniało , vipereeek ty poruszałeś gdzieś ten temat ale z tego co widzę masz mocno ściemnione szybki ? a u mnie jest najjaśniejsza
Będzie.Mam "nieżle" przyciemnione szyby, lusterko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok powiedzcie mi jeszcze stare lusterko zwykłe zdejmuję kręcąc nim w prawą stronę ? dużo siły w to włożyć ? miałem nie dawano wymienianą szybę na nie oryginalną nordglas nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie , a nie chcę żeby nowa szyba mi pękła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie lusterko dotarło i mam pytania

 

otóż w wiązce są 4 kabelki a nie 3 od czego jest 4 ?

 

 

323847e13989b2bd.jpg

 

 

tak wygląda rurka na kabelki

5288e7cc83047c64.jpg

509dc25d33d26b75.jpg

 

a tak mocowanie które trzeba dokleić do szyby tylko jakieś dziwne jest bo strona która powinna dolegać do szyby jest wypukła z małym rantem na zewnątrz ? czy złą stroną przykładam ?

 

e9b5bef52eaa1f86.jpg

b529b256ef92917e.jpg

70640e146e15e8ef.jpg

574e84d93f4a7129.jpg

 

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

 

i z tego co tu widzę to chyba też brak w zestawie jakiś maskownic całego tego wnętrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

 

Wylało mi się lusterko fotochromatyczne i za bardzo nie wiem jak je zdjąć z szyby.

Do tej pory:

- rozpołowiłem tą osłonkę plastikową,

- wypiąłem kostkę

 

Ale za diabła nie chce się zsunąć z tego uchwytu.

Boje się na siłę pchać ani czymś tam podważać aby nie uszkodzić szyby.

W jaki sposób zdejmuje się je z tego haka na szybie?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź bo utknąłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lusterko takie jak miałem wcześniej bez fotochromu przekręca się w prawo , to powyżej na fotkach zdejmujesz ciągnąc do dołu , ale są też takie fotochromy które tez obracasz w prawą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawo to się na pewno nie przekręca. W dół nie ma szans zdjąć ciągnąc. Te blaszki są niesamowicie sztywne. Rowek w którym siedzą, sugeruje, że powinno się zsuwać - ale jakoś nie chce :(

 

 

Już wiem :) Trzeba było troszkę podwadzić śrubokrętem te blaszki i powoli, powoli zsunęło się w dół, w kierunku kokpitu.

Edytowane przez lookas76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falla, uchwyt do lusterka właśnie jest wypukły i ma rancik. Ja przed przyklejeniem uchwytu zeszlifowałem ten rancik i wyrównałem uchwyt, żeby nie był aż tak wypukły. Tylko nie wiem jakim klejem masz zamiar to kleić. Jeżeli bezbarwnym to będzie brzydko wyglądało, gdyż będzie widać szlifowanie (srebrny uchwyt) i nie będzie za ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was numer uchwytu na szybę do fotochroma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś z Was numer uchwytu na szybę do fotochroma?

 

Wiem że odgrzany kotlet, ale.. podbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam możliwość kupienia okazyjnie lusterka fotochromatycznego z ambient,obecnie mam zwykłe fotochromatyczne,Czy może ktoś mi napisać czy wtyczki będą takie same Plug & Play ? a jeżeli nie to czy dużo jest modzenia w przeróbce? Szukałem podobnych tematów lecz nie znalazłem.Z góry dzięki za jakie kol wiek wyjaśnienie.Pozdro :mniam

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt .2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być p&p.

A jeśli nie jesteś zdecydowany do daj linka.. jak chętnie kupię;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności