Skocz do zawartości
The_Saint

Spot 30.06.2018

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, yksi napisał:

 

Psa nie masz ,a kumpli szukasz?

Tomek, to teraz pojechałeś. Chłopak chciał zabłysnąć na dzień dobry i mu się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ziewal napisał:

Skomentuje Twoją wypowiedź zdjęciem bo szkoda mi słów 

D1A14CE1-B232-4E6B-805A-129182BB8197.jpeg

racja jebnij sie
głupie kometarze głupie odp

 

1 godzinę temu, pietrek_g napisał:

To jest trochę śmieszne. Jeśli miałeś jakiś wypadek to wystarczyło powiedzieć, ze sory ale nie mogę do was wyjść bo np. miałem wypadek i mam problemy z chodzeniem czy coś podobnego i byłoby po problemie. A tak to winisz garbatego, że ma dzieci proste.

słuchaj "opiekun tak samo mógł postąpic zapytac lub chociaz to napisac prywatnie nie publicznie i sprawa by sie napewno wyjasniła normalnie

16 minut temu, yksi napisał:

"Drogi Panie " Mateuszu myślę,że nieco Ciebie ponisło z tymi wulgaryzmami o formie wypowiedzi nie wspomnę.Tak się składa ,że nasza grupa może nie jest zbyt liczna ,ale spotykamy się regularnie i nigdy nie było takiej sytuacji jaką Ty nam zafundowałeś.Skoro zdecydowałeś się wpaść na Spota i ktoś do Ciebie podchodzi to tak ze zwykłego dobrego wychowania należy się przywitać,a nie siedzieć z nosem w telefonie (i nie ma znaczenia co tam robisz,na innych spotkaniach też tak się zachowujesz ?).To,że jesteś ze wsi nie znaczy ,że masz się zachowywać jak granatem od pługa oderwany.Ja też mam rejestrację GWE ,ale przez takich jak Ty są głupie komentarze właśnie na temat GWE.

Proponuję spoty w Lęborku tam zostaniesz przywitany chlebem i solą

 

Psa nie masz ,a kumpli szukasz?

co do GWE to podziekuj osoba +40 lat bo miedzy innymi przez takie osoby są kometarze 

a co do lbk to widac ze nie jestes w temacie tamtych rejonów wiec sie nie wypowiadaj jak nie wiesz 
a ostatniej twej wypowiedzi to nie szukam bo mam odpowiedznich ;D

i sądze ze moze juz warto to skonczyc bez dalszej gówno burzy 
a każdy kto juz napisze pod kometarzem to sie sami zastanówcie kto sie kultury ma nauczyc 
wy wiecie swoje ja swoje i na tym zakończmy ;D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yksi, kolega pije do Twojego wieku. Zero szacunku do starszych.

@mateusz0493, chciałeś wejście smoka i Ci się to idealnie udało. Kolega zwrócił Ci grzecznie uwagę, a Ty od razu z obelgami. Trochę źle trafiłeś. Co do GWE to właśnie przez takie zachowania jak Twoje macie taką opinię.

@The_Saint, Daniel. Nie wiem jak Ty i reszta ale wydaje mi się że kolega się chyba trochę zagalopował z tymi osobistymi wycieczkami. Moja żona nawet stwierdziła, że kolega ma jakiś problem natury psychologicznej po przeczytaniu całej rozmowy w obydwu tematach. 

 

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro brak Ci kultury to może chociaż powtórz sobie słownik języka polskiego bo tych wypocin nie da się czytać 

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Saint, już wiem gdzie jest pies pogrzebany. Moja żona mnie uświadomiła. ? To wszystko wina Twojej postury. Jesteś tak postawny i do tego jeszcze łysy, że chłopak się najwyraźniej Ciebie przestraszył i dlatego nie chciał wysiąść z samochodu. A może szukał numeru na Policję bo myślał, że chcesz go napaść ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pietrek_g napisał:

@The_Saint, już wiem gdzie jest pies pogrzebany. Moja żona mnie uświadomiła. ? To wszystko wina Twojej postury. Jesteś tak postawny i do tego jeszcze łysy, że chłopak się najwyraźniej Ciebie przestraszył i dlatego nie chciał wysiąść z samochodu. A może szukał numeru na Policję bo myślał, że chcesz go napaść ??

dobre, 
pytanie na serio konczymy gównoburze?

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekka żenada... gdy ktos podchodzi do mnie to daje mu znak, ze akurat nie moge a potem wysiadam i zgodnie z zasadami sie witam... Proste jak budowa cepa... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mateusz0493 napisał:

dobre, 
pytanie na serio konczymy gównoburze?

 

Daruj sobie naszą grupę bo wkur... tu wszystkich, po za tym jak bym Cię spotkał na spocie to musiałbym się zniżyć do Twojego poziomu czyli położyć żeby Ci dorównać a tego nie chce 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, alko by zbrakło abyś się tak uniżył.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ziewal napisał:

Daruj sobie naszą grupę bo wkur... tu wszystkich, po za tym jak bym Cię spotkał na spocie to musiałbym się zniżyć do Twojego poziomu czyli położyć żeby Ci dorównać a tego nie chce 

Racja to ja bym musiał się aż położyć aby dobić do twojego poziomu

A szczeze mogę powiedzieć że mam tyle szacunku do innych ile inni mają dla mnie trzymam się tego i dobrze mi z tym. 

Ostanie primo opiekun się dowie na prywatnej wiadomości 

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa chłopie masz tego pecha ,że przyjedżasz do mojej "wsi" i powiem wprost ,jak zobaczę wlepę obojetnie jakiej grupy VW na Twoim aucie to ją Tobie zedrzę szliwierką katową.Daniel koniec dyplomacji wyjebuj tłuka.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pietrek_g napisał:

@The_Saint, już wiem gdzie jest pies pogrzebany. Moja żona mnie uświadomiła. ? To wszystko wina Twojej postury. Jesteś tak postawny i do tego jeszcze łysy, że chłopak się najwyraźniej Ciebie przestraszył i dlatego nie chciał wysiąść z samochodu. A może szukał numeru na Policję bo myślał, że chcesz go napaść ??

A ten napad wyglądał tak: cześć! Jesteś z forum passata? To witaj, jestem Daniel. Wyjątkowo brutalnie się zachowałem. ? 

Kolega na priv przeprosił za swoje zachowanie, najpierw jednak przeczytałem prywatną wiadomość a dopiero później to co w tym temacie, i powiem że dalej jestem w szoku, co za buractwo i arogancja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, The_Saint napisał:

Kolega na priv przeprosił za swoje zachowanie,

Chociaż tyle dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on pewnie tylko Daniela przeprosił a nie nas więc niech się buja do swojej „wsi”

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy chwile mnie tu nie było a tu taki dym... Ile lat miała ta istota xD?

GWE rządzi co nie @yksi xD? Zwłaszcza na gdańskich drogach ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, ANGELSIN napisał:

Yyy chwile mnie tu nie było a tu taki dym... Ile lat miała ta istota xD?

Zobacz na jego nick zapewne 04.1993 co oznacza, że to dziecko gimbazy i to by tłumaczyło brak kultury ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ziewal, zmartwie Cię. Jedzenie młodszy.

Zrzutekranu_2018-06-15-04-41-03-731.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, także jestem rocznikiem gimbazjum :) ale mimo wszystko jakaś kulturka chyba się ostała no ale chłopak popłynął. Doskonale pamiętam pierwszego spota dość licznego z resztą i to jak wysiadłem z auta zrobiłem 3 kroki żeby się przywitać bo i reszta podeszła.

Zdecydowanie kolega mateusz przesadził z osobistymi wycieczkami zarówno do osób jak i wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kończymy temat gimnazjum i skupiamy się na spotkaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic mi się nie urodzi to mogę wpaść ale na kawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności