Skocz do zawartości
The_Saint

Spot 30.06.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie pomysły na miejscówkę? Jest pomysł żeby iść na piwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał bym powiedzieć to prosto ci w oczy nie ma problemu ale szkoda mi czasu na gównoburze która nie ja zaczołem(tyle mam do powiedzenia i więcej nie będę bo szkoda mi na to czasu) 

Yksi wcale się nie dziwię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateusz0493, no właśnie chyba się rozkreciłeś. Daniel tylko grzecznie zwrócił Ci uwagę. Nie chcesz nie przyjeżdżaj. Nikt Cię nie zmusza. My z Danielem czy Tomkiem dogadujemy się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego problemu nie mam żeby się z kimś dogadać (więc dlatego ustąpi żele tak powiem "starszemu") i kończę ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2018 o 10:56, mateusz0493 napisał:

Yksi wcale się nie dziwię 

Ja z kolei się dziwię ,że nie zakumałeś tego co się do Ciebie pisze i na co zwraca uwagę.Wracając do tematu dalej potrzymuję swoje zdanie odnośnie :zdrowko: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kwestia gdzie. Bo kiedy to wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, yksi napisał:

Ja z kolei się dziwię ,że nie zakumałeś tego co się do Ciebie pisze i na co zwraca uwagę.

ja to bardzo dobrze zkumałem tylko po 
1 ktoś komus publicznie wytyka brak kultury wiec sam jej nie ma
2 skad wiesz ze nie jestem po wypadku i moze nie chce mi sie stac lub nie zbyt moge stac  nad kimś i słuchac go
3 jak widział byłem zajety szukaniem czegos w telefonie 
4 wcale sie nie dziwie ze macie taka opinie skoro o tej grubie "opiekunów" opinia leci po całym woj.
5 i własnie dalej pokazujecie swoją wyższość nad innymi? żałosne 
co mam przyjechac i powiedziec ci to prosto w oczy ? niech pomysle.... i co moze bys mi jeszcze wpierdolił? ... szkoda mi na cb czasu i na takie spotkania 

pozatym ci co se dupe liża to zawsze sie dobrze dogaduja (takie coś co działa od wieków)

(yksi naprawde jedyna osoba do której nic nie mam) 

Edytowane przez mateusz0493

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakopać topór wojenny i zapraszam do siebie (Chylonia) do domu na :zdrowko:Przyjmę również inne rozważne,zdecydowane rozwiązania a nie takie że : będę a może nie ,no chyba żeby mnie nie było ,ale jak będę to będę itp itd.Albo robimy coś zdecydowanie albo może sobie odpuścić i wybrać inną formę spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yksi ja grzebie w aucie chcesz mozesz mi pomóc ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateusz0493, nikt nikogo nie będzie bił. Każdy z nas był kiedyś nowy i przyjeżdżał pierwszy raz na spota i nie musi nikomu w dupę włazić bo i po co? Ale że niby jaką mamy opinię? Bo ja się jeszcze nie spotkałem z żadną. Mało tego. Jadąc w zeszłym roku na ogólnopolski do Łapina nie znałem nikogo i jakoś zostałem bardzo fajnie i ciepło przyjęty przez wszystkich. Więc chyba ta opinia o której piszesz nie jest taka zła.

@yksi jak nikt nie zaproponuje nic lepszego myślę że zostaniemy przy Twojej propozycji. Ja się piszę. W tym miesiącu na pewno dotrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wysiadłeś z auta czy nie ? 

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nogi go bolały, poza tym musiał pilnie przejrzeć fejsa, więc jasne jest że w tej sytuacji i okolicznościach zachowałem się mało kulturalnie  jako opiekun, podchodząc żeby się przywitać z nowym uczestnikiem naszych spotów.

Przyznam że pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem, postałem kilka minut przy jego aucie na daremno ale się nie doczekałem, dobrze że yksi podjechał bo bym głupio wyglądał ?

No ale najłatwiej skrytykować że miejsce nie dobre nie ruszając się zza kierownicy... Bolały nogi? Trzeba było wspomnieć a nie siedzieć w zamkniętym aucie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż Danielu jako opiekun grupy masz pewne związane z tym obowiązki.Ja podjeżdżajac również nie widziałem czerwonego dywanu ,że o orkiestrze juz nie wspomnę :-PP Daj już spokój ,może człowiek nieśmiały skromny i wstydliwy ? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem pierwszy raz to Daniel się spóźnił. ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, The_Saint napisał:

Nie, nogi go bolały, poza tym musiał pilnie przejrzeć fejsa, więc jasne jest że w tej sytuacji i okolicznościach zachowałem się mało kulturalnie  jako opiekun, podchodząc żeby się przywitać z nowym uczestnikiem naszych spotów.

Przyznam że pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem, postałem kilka minut przy jego aucie na daremno ale się nie doczekałem, dobrze że yksi podjechał bo bym głupio wyglądał ?

No ale najłatwiej skrytykować że miejsce nie dobre nie ruszając się zza kierownicy... Bolały nogi? Trzeba było wspomnieć a nie siedzieć w zamkniętym aucie.

Święty powinieneś podejść umyć mu szybki i przetrzeć felgi tak ja bym chciał być przywitany pierwszy raz :D a tak na serio skoro nie ruszył dupska z auta to jasne jest, że należało zwrócić uwagę ja tekie coś odbieram jako prostactwo i brak szacunku dla w tym wypadku Daniela, po tym wszystkim dla mnie temat zamknięty kolego daruj może sobie spoty bo my na nich wysiadamy z samochodów

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2018 o 09:53, The_Saint napisał:

Nie, nogi go bolały, poza tym musiał pilnie przejrzeć fejsa, więc jasne jest że w tej sytuacji i okolicznościach zachowałem się mało kulturalnie  jako opiekun, podchodząc żeby się przywitać z nowym uczestnikiem naszych spotów.

Przyznam że pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem, postałem kilka minut przy jego aucie na daremno ale się nie doczekałem, dobrze że yksi podjechał bo bym głupio wyglądał ?

No ale najłatwiej skrytykować że miejsce nie dobre nie ruszając się zza kierownicy... Bolały nogi? Trzeba było wspomnieć a nie siedzieć w zamkniętym aucie.

wyobraź sobie ze znam inną historie ale juz nie bede opowiadać

po 2 gówno cię obchodzi co robie czy jestem na fejsie czy robie cos innego

a po 3 skoro jest sie czyms zajetym to sie nie wpierda*****  w parade 

 

Dnia 11.06.2018 o 16:50, Ziewal napisał:

Święty powinieneś podejść umyć mu szybki i przetrzeć felgi tak ja bym chciał być przywitany

spoko mozesz mi spolerować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje Twoją wypowiedź zdjęciem bo szkoda mi słów 

D1A14CE1-B232-4E6B-805A-129182BB8197.jpeg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę śmieszne. Jeśli miałeś jakiś wypadek to wystarczyło powiedzieć, ze sory ale nie mogę do was wyjść bo np. miałem wypadek i mam problemy z chodzeniem czy coś podobnego i byłoby po problemie. A tak to winisz garbatego, że ma dzieci proste.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Drogi Panie " Mateuszu myślę,że nieco Ciebie ponisło z tymi wulgaryzmami o formie wypowiedzi nie wspomnę.Tak się składa ,że nasza grupa może nie jest zbyt liczna ,ale spotykamy się regularnie i nigdy nie było takiej sytuacji jaką Ty nam zafundowałeś.Skoro zdecydowałeś się wpaść na Spota i ktoś do Ciebie podchodzi to tak ze zwykłego dobrego wychowania należy się przywitać,a nie siedzieć z nosem w telefonie (i nie ma znaczenia co tam robisz,na innych spotkaniach też tak się zachowujesz ?).To,że jesteś ze wsi nie znaczy ,że masz się zachowywać jak granatem od pługa oderwany.Ja też mam rejestrację GWE ,ale przez takich jak Ty są głupie komentarze właśnie na temat GWE.

Dnia 11.06.2018 o 16:50, Ziewal napisał:

kolego daruj może sobie spoty bo my na nich wysiadamy z samochodów

Proponuję spoty w Lęborku tam zostaniesz przywitany chlebem i solą

 

Dnia 10.06.2018 o 13:15, mateusz0493 napisał:

yksi ja grzebie w aucie chcesz mozesz mi pomóc ;D

Psa nie masz ,a kumpli szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności