Skocz do zawartości
wojtek_b

Jak zamknąć klapę z kluczyka? (EasyOpen)

Rekomendowane odpowiedzi

Wg instrukcji trzeba wcisnąć krótko przycisk klapy na kluczyku. Ale u mnie tylko migna światełka a klapa się nie zamyka. Bez problemu zamyka się na przycisk w klapie czy w drzwiach kierowcy. Ale nie potrafię zamknąć jej zdalnie z kluczyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze jutro w swoim to dam znac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przytrzymaj kilka sekund ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wciskasz krótko to tylko mignie, dopiero po przytrzymaniu min. 2 sekundy mrugnie kierunkami i zamknie \ otworzy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie, trzeba przytrzymac dluzej przycisk aby zamknac bagaznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm muszę sprawdzić bo wydaje mi się że jak mam Easy Open to bez Easy Close. A to nie jest tak, że działa przy dodatkowym wykupieniu Elektrycznie Otwieranej i Zamykanej pokrywy bagażnika? Ja przy opcji Easy Open nie mogłem dobrać zamykania bagażnika jeśli dobrze pamiętam, więc chyba nie mam Easy Close razem z Easy Open.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy close polega na tym, ze klapa zamyka się po odejściu od auta (oddala się kluczyk —> zamyka się klapa). Jest w pakiecie z Easy Open od MY17. Zamykanie klapy z kluczyka działa (powinno działać) w „zwykłym” Easy Open (miałem tak w MY16). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Macmaciek napisał:

Easy close polega na tym, ze klapa zamyka się po odejściu od auta (oddala się kluczyk —> zamyka się klapa). Jest w pakiecie z Easy Open od MY17. Zamykanie klapy z kluczyka działa (powinno działać) w „zwykłym” Easy Open (miałem tak w MY16). 

No to będę sprawdzał bo mam MY2018 i zamykanie bagażnika przez przycisk na klapie ale innych opcji zamykania nie sprawdzałem bo podobno ich nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli mam opcje zamykania klapy po odejściu od auta (przycisk z A) to nie mogę zamknąć pilotem?

wersja trzymania przycisku kilka sekund nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, biokd napisał:

No to będę sprawdzał bo mam MY2018 i zamykanie bagażnika przez przycisk na klapie ale innych opcji zamykania nie sprawdzałem bo podobno ich nie mam

Masz Easy Open? Dodatkowo domawiany pakiet, zawiera otwieranie ruchem nogi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Macmaciek napisał:

Masz Easy Open? Dodatkowo domawiany pakiet, zawiera otwieranie ruchem nogi :) 

To mam otwieranie ruchem nogi oraz zamykanie z przycisku na klapie ale Easy Close inny niż przez przycisk (Czyli zamykanie z kluczyka lub od środka przez przycisk lub po odejściu od auta) nie mam, bo to wymaga dodatkowej opcji na to wychodzi. Aha przycisk na klapie mam jeden z symbolem auta z otwarta klapa bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Easy Open / Easy Close. Mogę otworzyć nogą, znaczkiem VW, przyciskiem w kluczyku (przytrzymanie) i przyciskiem w drzwiach. Zamknąć mogę przyciskiem w klapie, przyciskiem drzwiach (dłuższe przytrzymanie) oraz aktywując drugim przyciskiem w klapie zlecić zamknięcie po odejściu od auta. 

Ale o ile mogę z odległości otworzyć bagażnik kluczykiem (np. żeby dziecko wyjeło tornister) to już nie mogę go zamknąć, mimo że instrukcja twierdzi, że trzeba nacisnąć przycisk zamykania... ani krótkie, ani długie ani podwójne naciśnięcie nic nie powoduje.... tylko mruganie kierunkowskazów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila sprawdziłem: u mnie działa zamykanie klapy z kluczyka. Mogę wrzucić jakiś filmik jak ktoś chce zobaczyć. Coś musisz mieć nie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, chyba mi też się udało. Ale mam wrażenie, że to działa tylko jak stoje blisko auta (w zasięgu obsługi bezkluczykowej). To w sumie jakaś bzdura by była, skoro wtedy chcę zamknąć klapę z pilota, kiedy nie jestem w zasięgu "ręki"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa otwieranie jak i zamykanie klapy z pilota na dużą odleglosc, nie muszę być w zasiegu obsługi bezkluczykowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności