Skocz do zawartości
Gość tormen

centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Jacku

mój post odnosił się do problemu kolegi ciichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radek nie pomogłeś mi za wiele.

zapewne po wymianie baterii nie dziala.

Po wyjeciu beterii oczywisciepilot sie rozprogramowuje i trzeba go programowac, no chyba ze sie umie ją wymienic bez rozprogramowywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo prosty sposób na otwarcie zamkniętych i zaryglowanych drzwi np. w przypadku uszkodzenia zamka.Otwierając je klamką od środka wysuwa się kołek należy go przytrzymać odpuścić klamkę pociągnąć jeszcze raz za klamkę cały czas trzymając wysunięty kołek i drzwi otwarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie ten sposób nie działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje schemat kostki w słupku drzwiowym który kolor za co odpowiada chodzi o centralny zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adasko20

Witam.

Pisze gdyz mam problem z instalka sterownika centralnego zamka do passka B5 z 1997 1.9 TDi 110. problem jest taki iz po przylączeniu kabli ze sterownika do wiazki w panel bocznym drzwi ( czerwono/zielony) otwieranie, (czerwono/niebieski) zamykanie, to zamykanie i otwieranie z pilota dziala prawidłowo ale w raz drzwiami otwieraja mi sie tez i okna, prosze o porade, co robie zle co jest nie tak. Niestety musze sobie sam z tym dac rade gdyz mieszkam za granica, i servis jest za drogi. Przyznaje i sorki za problem, ale jestem tu nowy. ale musze cos z tym zrobic. Prosze pomozcie. Mój sterownik to Magic Alarm 820

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyleczyłem swój samochód z podobnego problemu, dwa dni temu. Po zamknięciu przyciskiem LOCK odbijał tylni kołek w prawych drzwiach, ale jak z kluczyka zamykałem to to wszystkie się chowały. Lewy tylni w ogóle bez reakcji. Nie miałem już nerwów zawiozłem do kolegi elektromechaniora i za 100pln naprawił mi lewe i prawe, sam grzebe przy mojej bryczce ale jak mam taki problem to nie za bardzo wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mam podobny problem kupiłem paska b5 z końca '97 i mam taki dziwny problem gdy zamknę drzwi przyciskiem na panelu drzwiowym to zamykają się wszystkie i otwierają oprócz tylnych lewych,ale jak zamykam z kluczyka w zamkach to się zamykają tylko jak zamkne tym przyciskiem na panelu :/ co to możne oznaczać? :)

Edytowane przez yunivers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy u mnie po zaryglowaniu drzwi od srodka przyciskiem na panelu wszystkie drzwi zamykaja sie po czym tylnie lewe i prawe odryglowuja sie... a jezeli zamykam auto z kluczyka jest wszystko ok. ponoc moze to byc wina mikrostykow w tych drzwiach lub wiazki sie utlenily. Chce zalozyc pilota lecz ten problem musze najpierw rozwiazac. Co o tym sadzicie??? Moze ktos z was mial podobny problem?? pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajka się kłania w tej kwestii na forum jest już wszystko.

Tutaj masz jak naprawić http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834&highlight=centralny+zamek

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowka riccardoa. juz studiuje ten almannah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce zalozyc pilota lecz ten problem musze najpierw rozwiazac.

 

Musisz umrzeć kiedyś i płacić podatki, poza tym nic nie musisz :)

Kasety zamków oczywiście powinienes naprawić, ale wiedz, że założenie pilota ukryje Ci problem z kasetami. Założenie pilota imituje przekręcenie kluczyka, a rygle zrobią resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiada ktos może fotki z demontażem tylnich drzwi passat kombi b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam posiada ktos może fotki z demontażem tylnich drzwi passat kombi b5?

W poście 30 podawałem link do wątku o naprawie zamków i rozbiórce drzwi.Ewentualnie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=51448

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest za to taki problem ze podczas odtwierania drzwi od kierowcy otwiera sie zamek od kierowcy tylko reszta jest zamknieta, ale gdy otwieram od pasazera to wszystko sie otwiera. Co jest ? I co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nacisnąć na pilocie dwa razy przycisk otwierania, powinny się wówczas otworzyć wszystkie drzwi, jak naciśniesz raz to otwierasz tylko od kierowcy. Taką samą sytuacje będziesz miał otwierając kluczykiem, przekręcasz raz, otwierasz od kierowcy, przekręcasz dwa razy, otwierasz wszystkie drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lubek16

witam panowie. moj roblem polega na tym ze mam zamkniete lewe tylnie drzwi w passku moim (b5 99r). po otwarciu pilotem badz kluczykiem rygiel podskakuje do gory ale dzrwi i tak nie chca sie otworzyc ani od srodka ani od zewnatrz. dodam tylko ze klamka z zewnatrz tak jakby lekko odstawala. podejrzewam ze zostala wlaczona blokada dla dzieci (ale nie jestem pewien) a klamka zewnetrzna od srodka wyglada tak jakby dzialala. prosze o pilna pomoc. doda ze dzrwi nie moge otworzyc i wszystkie naprawy i dojscie mam od srodka. czy ktos moze mi pomoc? mial ktos podobny probem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi a mianowicie: mam centralny zamykany tylko z kluczyka i mogę zamykać i otwierać drzwi bez problemu ale za to klapy od bagażnika nie mogę zamknąć, ale zamkiem od bagażnika zamykam i otwieram drzwi, o co chodzi pomocy?:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam problem i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi a mianowicie: mam centralny zamykany tylko z kluczyka i mogę zamykać i otwierać drzwi bez problemu ale za to klapy od bagażnika nie mogę zamknąć, ale zamkiem od bagażnika zamykam i otwieram drzwi, o co chodzi pomocy?:niekumam

mikrostyk w klapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności