Skocz do zawartości
Patyk0

Schowek na okulary (b6,cc)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś przerabiał motyw wymiany tej atrapy plastiku na podsufitce w której występuje opcja schowka na okulary? Bo u siebie w pasacie cc mam szyberdach i mam na podsufitce panel z przełącznikiem otwierania ale wygląda to jak niezależny moduł który można zdemontować i dołożyć tą obudowę w której znajduje się schowek. Chyba, że to miejsce gdzie jest schowek to u mnie jest tylko zaślepka którą można sama jakoś odpiąć i dopiąć sam schowek bez demontażu całego tego plastiku?

Sam nie chcę tam nic grzebać żeby niczego nie połamać, byłoby super gdyby u mnie była to tylko zaślepka to wtedy wystarczyłoby kupno samego schowka. Jeżeli jednak to jest cały plastik to będę zmuszony demontować wszystko i zamontował cały moduł.

Byłoby fajnie gdyby ktoś kto przerabiał taka modyfikacje wypowiedział się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tą zaślepkę jest mechanizm otwierania dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to wygląda u mnie. Ale widzę, że jednak nic z tego nie będzie skoro tam całe miejsce wypełnia mechanizm.

sterowanie szyberdachu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaślepkę możesz bez problemu zdjąć podważając lekko plastikowym wyimakiem i sam się przekonać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko wierzę ci, nie ma sensu w takim razie dalej ciągnąć temat. Szkoda bo bardzo podoba mi się ten patent. Bo okulary nie walają się z innymi przedmiotami mogącymi porysować szkła i są znacznie bardziej dostępne podczas jazdy jak wyciąganie ich ze schowka  w podłokietniku.

W któryś autach jest jeszcze tak, że na ściance klapki jest lusterko i po jej otwarciu daje kierowcy pełny widok na tylną kanapę co przy dzieciach jest przydatne i nie trzeba się odwracać w czasie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie ma uchwytów w podsufitce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś po prostu wrzucić jakieś zdjęcie bo nie mam pojęcia o jakich uchwytach mówicie i o jakim schowku dopinanym na okulary, czy to jest jakiś referencyjny uchwyt VW czy o jakimś no-name przypinanym do byle czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ANDRIUBIKER napisał:

A gdzie ma?

Wcale nie ma :)

Michał zdjęcie nic nie da, bo i tak nie będziesz miał gdzie tego założyć. Montuje się je zamiast rączki nad drzwiami. A poza tym to już szczyt lenistwa .... samemu tak trudno wrzucić zapytanie w gugla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy w passacie też tak jest, Andrzej. W cycku z szyberdachem w każdym razie nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności