Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety zahaczyłem lusterkiem cofając i uszkodziłem plastikową ramkę, w związku z czym muszę ja wymienić - element zamówiłem, ale nie mam pojęcia jak otworzyć to lusterko. Czy ma ktoś tutaj może wiedzę jak to zrobić? Jestem w miarę manualnie sprawny, ale nie chcę połamać obudowy i mam słabe doświadczenie w kwestii motoryzacji. Tudzież jeśli ktoś sprawnie umie to zrobić w Poznaniu to chętnie bym z takiej usługi skorzystał, oczywiście za opłatą.

Z góry dziękuję,

Łukasz

IMG_20180522_174212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w moim aucie demontuje się boczne lusterka ? w sensie wymiany na inne, razem z kablami.

Widzę na fotkach lusterek gwintowany otwór i dwa kołki pozycjonujące,

ale po zdjęciu boczków nie mogę namierzyć tych wkrętów.

W necie szukałem długo i namiętnie, istna paranoja, tysiące tematów o zdejmowaniu boczków, wymianie kierunków na dynamiczne

ale konia z rzędem temu kto znajdzie coś na temat demontażu lusterek w roczniku 2016-2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oj tam oj tam

image.thumb.png.5f14497dc34cee2499d8a8ebd86e21c2.png

image.thumb.png.02feb259deda4ede3f1987c80d86cc81.png

 

image.thumb.png.289606fe14bfe0a5dbdf85e97a427a64.png

image.thumb.png.a982fbf368fbdfb8a47f65bfeddfe293.png

 

image.thumb.png.8ae254d099d39d38a334e98127a45861.png

 

image.thumb.png.8f89a82d8b8cf7628c830928a8388927.png

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem ale na żadnym innym forum nic o lusterkach do B8 nie widziałem.

Brakuje tylko istotnej informacji o prowadzeniu wiązki tak aby nie weszła w kolizję przy opuszczaniu szyby,

nie widać ai szyby ani prowadnicy na tych rysunkach.

No i o demontażu głośnika warto wspomnieć, bez tego nie zmontujesz poprawnie, a tu nie ma śrub tylko nity.

Edytowane przez esprit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głośników nie ruszałem. Dobry dostęp jest poprzez tą dużą gumową zaślepkę na środku drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.05.2018 o 20:57, lukasz1305 napisał:

Witam,

niestety zahaczyłem lusterkiem cofając i uszkodziłem plastikową ramkę, w związku z czym muszę ja wymienić - element zamówiłem, ale nie mam pojęcia jak otworzyć to lusterko. Czy ma ktoś tutaj może wiedzę jak to zrobić? Jestem w miarę manualnie sprawny, ale nie chcę połamać obudowy i mam słabe doświadczenie w kwestii motoryzacji. Tudzież jeśli ktoś sprawnie umie to zrobić w Poznaniu to chętnie bym z takiej usługi skorzystał, oczywiście za opłatą.

Z góry dziękuję,

Łukasz

IMG_20180522_174212.jpg

Jak udało Ci sie wymienic ten czarny element? U mnie tez podobn asytuacja, wsystko cale tylko ten czarny plastik. Zamawiales razem z metalowym stelazem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności