Skocz do zawartości
walekk

Silniczek w lampie FULL LED B8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, 

 

Mam taki problem, w moim B8 padła długowieczna prawa przednia lampa LED - jak się później okazało dokładnie to silniczek kierowania prawej lamp, przez co automatycznie jestem pozbawiony prawego długiego światła i oczywiście Light Assist. 

W serwisie jak krzyknęli mi ceny za nową lampę to się przeżegnałem lewą ręką (swoją drogą zostawiłem im auto na 2h i nic nie zdiagnozowali - na szczęście mnie nie skasowali) ale powiedzieli, że musieliby zrobić szczegółową diagnozę która mogłaby potrwać do 5 roboczogodzin x200zł = 1000zł za diagnozę + lampa 4500 zł.

Mój mechanik w pół godziny zdiagnozował, że padł silniczek od kierowania lampy i dlatego jest jak jest. 

Do celu, czy zna ktoś sposób lub jakiegoś magika który podejmuje się wymiany tego silniczka? Bo kupowanie całej lampy przy padniętym silniczku to też takie... No ja rozumiem, że to B8 i powinienem w serwisie zapłacić 5500zł i dalej cieszyć się funkcjami najnowszego passata, ale jestem z tych którzy nie lubią przepłacać jak nie trzeba ;)

Jakieś rady?

DZIĘKI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup uzywke uszkodzona lampe i zobacz czy jestes to w stanie wyjąc .

bo jak nie , to lapma  do wymainy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mechanik mówił że on siedzi głęboko i trzeba lampę rozkleic, dlatego pytam czy macie jakiegoś magika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, ale czy to nie jest czasem silniczek regulacji zwykłego reflektora na zarowki H7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie znam, ale w opisie jest że wyciągnięty z lampy B8 full led lewej akurat w tym przypadku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znać jak poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jakieś doświadczenie to niech poleci magika który to zrobi :D Lampę z silniczkiem zawsze można wysłać jak trzeba ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji mam pytanie, jak można wyregulować położenie całej lampy bo mój fabrycznie za bardzo wystaje poza błotnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbija. Ma ktoś kogoś kto wymieni silniczek w lampie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności