Skocz do zawartości
kubelt

II ogólnopolski zlot vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie :)

 

Mamy akurat zimę ale to nie przeszkadza planować nam drugiego zlotu ;) Szczerze mówiąc już nawet najwyższy czas.

Pierwszy zlot był sukcesem, przynajmniej w moim mniemaniu. Bawiliśmy się świetnie, miło spędziliśmy czas i zadowoleni rozjechaliśmy się do domów. Dyskusje, które toczyły się później na forum tylko utwierdzały nas w przekonaniu, że to spotkanie było strzałem w dziesiątkę.

Dlatego też mamy dla Was propozycję na kolejny, już drugi zlot. Staraliśmy się wziąć pod uwagę wszystkie uwagi oraz nabyte doświadczenia z pierwszego spotkania.

 

->Termin

Tradycyjnie już, przełom czerwca i lipca - 29.06 - 01.07.2007

 

->Lokalizacja

Urocza miejscowość wypoczynkowa (okolice Tomaszowa Mazowieckiego) na terenach Spalskiego Parku Krajobrazowego - Spała.

Większość z Was kojarzy pewnie tą miejscowość z powodu mieszczącego się tam ośrodka przygotowań olimpijskich. Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce jak również łatwość dojazdu (trasa międzymiastowa E67 w pobliżu) oraz piękne warunki klimatyczne czynią z tej miejscowości idealne miejsce do naszego kolejnego spotkania.

 

->Zakwaterowanie

Tym razem gościć nas będzie ośrodek wypoczynkowy położony w lesie, w bezpośrednim sąsiedztwie Spały

[center:8d59bf86df]37_zacisze_2006-09_18.jpg [/center:8d59bf86df]

Ośrodek oferuje nam:


    - 190 miejsc noclegowych w pokojach od 1 do 4 osobowych
    - Parking na 90 samochodów (passatów :hyhy: )
    - Jadalnia wraz z kuchnią oferującą pełne wyżywienie
    - Bufet
    - Sala konferencyjna na 200 osób
    - Dostęp do internetu
    - Boisko do siatkówki
    - Grill i ognisko
    - 2 stoły bilardowe, stół do ping-ponga, piłkarzyki
    - sauna i yakuzzi

W każdym pokoju do dyspozycji jest łazienka (toaleta z prysznicem), telewizor, radio i lodówka.

Ośrodek nie akceptuje zwierząt - wolę zaznaczyć na wstępie by nie było niedomówień.

 

Trochę fotek:

pokoj_m.jpg pok3os_m.jpg lazienka_m.jpg

stol_m.jpg bar_m.jpg

 

Jak widzicie, standard jest wyższy w porównaniu do poprzedniego zlotu, taka była sugestia części osób.

 

->Atrakcje

Jak zwykle będziemy się starać zorganizować czas tak, by nikt się nie nudził :) Nie będziemy zdradzać szczegółów by nie zepsuć zabawy ale będzie trochę niespodzianek :) Obowiązkowo wieczorne ognisko integracyjne z kiełbaskami i piwkiem :)

 

->Ceny

Koszt całościowy za zlot od osoby to 130 zł.

W tym zawarte są:


    - 2 noclegi
    - kiełbaski na grilla, tradycyjnie smalec i ogórki ;) oraz piwko z beczki
    - wyposażenie "zlotowe" a więc identyfikatory, plan zlotu, naklejka zlotowa itd.

Dzieci do lat 3 gratis.

Ośrodek oferuje wyżywienie w cenie 32 zł/osoba - śniadanie 9 zł; obiad 15 zł; kolacja 8 zł;

Yakuzzi - 10zł/godzina, sauna - 10 zł/pół godziny.

 

Tyle z naszej strony, wypowiedzcie się :)

[center:8d59bf86df] :!!:Od razu dodam bardzo ważną informację :!!: [/center:8d59bf86df]

Ośrodek mamy wstępnie cały zarezerwowany, jednak odpowiedź musimy dać niedługo. Sęk w tym, że jest to popularny termin (wakacje) i wiele ośrodków już jest zajętych. Dlatego też proszę o wasze deklaracje dosyć szybko. Nie jest to nic wiążącego, chcemy wybadać, ile osób jest zainteresowanych tym zlotem. Jeśli ilość osób będzie wystarczająca to zgłaszający się teraz będą mieli pierwszeństwo. Jeśli nie uda nam się uzbierać ponad 150 osób to niestety będziemy musieli szukać innej lokalizacji.

Sytuacje będziemy sondować ze 2 tygodnie, później zobaczymy, co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki naszym niesłownym, nieodpowiedzialnym i niezbyt dorosłym kolegom z forum losy zlotu nadal się ważą.

 

Obecnie zajętych miejsc mamy 138. Jest to conajmniej o 40 miejsc za mało, abyśmy mogli potwierdzić rezerwację ośrodka i w ogóle móc w nim przebywać.

 

Ośrodek liczy 200 miejsc, więc nikt nam go nie wynajmie przy liczbie 138 osób.

 

Apel do tych, którzy jeszcze nie są na liście osób zakwalifikowanych- KLIK !! a są zainteresowani udziałem w zlocie - zgłaszajcie się w tym wątku!

 

Namawiajcie znajomych, rodzinę. Powiedzcie znajomym z forum, że istnieje taka możliwość.

W związku z zaistniałą sytuacją jednak, pewne miejsce na liście otrzymacie dopiero po wpłynięciu wpłaty. Zgłoście się w tym wątku, zostaniecie przydzieleni do grupy zlotowej na forum i otrzymacie dokładne informacje o sposobie wpłacenia pieniędzy.

 

Może przy jakiejś ogólnej mobilizacji uda nam się jednak zorganizować zlot. Musimy jednak działać szybko - do poniedziałku po długim weekendzie.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

jedrus, dla mnie, tzn dla moich znajomych z klubu AA ;) poproszę "dwójeczkę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam chce podziękowac niesłownym za to że istnieją i że mozna na nich liczyc :) dzięki temu jest dla mnie miejsce :D

ja rezerwuję miejsce dla dwóch osób + dziecię 4-letnie - zmieścimy sie w jednej dwójeczce, chyba że będzie jakaś trójeczka wolna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fisio

someONE: przeczytałem dokładnie, zgłaszam swoją obecność i już nie śmiecę na forum. pozdro !!! tak to jest podczas długiego weekendu, że niektóre zdania się omija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też rezerwuje pokój dla dwóch osób + 2-letnie dziecko,pogadam ze znajomymi może kogoś znajdę POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martin434, ok, dodaję Cię do grupy i zapisuję.

 

nie jest kolorowo :(

albo odwołamy zlot, jeśli nic się szybko nie zmieni, albo będziemy szukać innego ośrodka (co w tym terminie graniczy chyba z cudem)......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Może to nie miejsce na to i forma mało odpowiednia ale muszę to napisać.

 

Jeśli ten zlot nie dojdzie do skutku, a jak na razie wszystko na to wskazuje, to IMO na stronie głównej powinna znaleźć się lista osób, które zadeklarowały swoją obecność a mimo to nie wywiązały się z obowiązku zapłaty. Lista ta powinna byc podzielona na poszczególne regiony - tak by każda grupa mogła indywidualnie podziękować naszym wspaniałym "kolegom".....Mam tu na myśli tęgie wpie***** :krzeslem::krzeslem:

 

 

Postaram się namówić jeszcze dwóch passiaczarzy - w sumie byłyby to cztery osoby - jutro będe ich nakręcał, może się uda :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a może pójść po bandzie:

1.brakuje jakieś 35 osób - tak sobie policzyłem licząc stan wyjściowy i nowych zdeklarowanych)

2.jest już jakieś 145 - poprawcie jeśli nie,

i licząc:

35 x 130 = 4550 - tle brakuje kasy za brakujące osoby

a

4550 / 145 = 32 zł (w zaokrągleniu) na dotychczas zdeklarowaną osobę

do czego zmierzam:

ja moge dopłacić te 64 zł (ja + żona) - i mieć szansę na zlot - może jak nie będzie innego wyjścia to jest to szansa

pozdrawiam

p.s.ewentualnie mógłby wziąć znajomych - ale oni mają mitsubishi :D :D - niby tonący brzytwy sie chwyta ale chyba nie aż do tego stopnia :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł ponieść dodatkowe koszty, ale czy to napewno jest konieczne. Niech chętni przelewają kasę i nie paczą że ich loginów nie ma na liście po wpłaceniu się pojawią a jakby była sytuacja że za dużo osób niezadeklarowanych wpłaciłaby decydowałaby kolejność księgowanych wpłat a osobom które się nie załapały w limicie przelałoby się pieniądze.I nie skundlajmy marki VW. Czarna lista tych co jak było daleko to się deklarowała też nie przyniesie rezultatu.Poprostu będzie trzeba pamiętać o nich w przyszłym roku-nie pomorze zmiana loginu. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędruś, a powiedz czy jeszcze są miejsca?? Interesuje mnie dwójeczka. Kase moge wplacic od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość some0NE

wiecie co?

 

rece opadaja jak czyta sie takie posty... :wstyd:

 

 

tacza, WPLACAJ JAK NAJSZYBCIEJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to jest ,chec mialo przeszlo 200 osob ,a jak trzeba zaplacic zaczely sie schody jezeli bedzie to konieczne zgadzam sie na propozycje doplaty.Jedrek musi tylko okreslic termin do kiedy ma sie to roztrzygnac i w ten czas sszybciutko robimy przelew albo pieniazki wracaja i mamy kwasne miny ze h... bombki strzelil i zjazdu nie buddjet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość some0NE
i mamy kwasne miny ze h... bombki strzelil i zjazdu nie buddjet.

 

do tego nie mozemy dopuscic :cwaniak:

 

 

:vw::vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podajcie namiary na konto do wplacania monet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

tacza, leci na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może od razu "guru od obecności" :D powie ile trzeba dopłacić - ja też jestem optymistą i wolałbym żeby sie znaleźli ludzie, ale jestem też realistą i chce wiedzieć co w wypadku kiedy optymizm zawiedzie :)

wpłace kasę i już - najwyzej potem będziemy sie rozliczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to mnie tez mozna dopisac , daleko nie mam :)

2 osoby + roczne malenstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że są osoby, na które jednak można liczyć.

 

dopłata jakimś rozwiązaniem jest, jednak wg mnie najgorszym... z tych 130zł część idzie na organizację - nagrody, identyfikatory, plany, konkursy, piwo i kiełbaski....

 

gdyby wszyscy zgodzili się dopłacić, byłoby ok, jednak nie możemy ogłosić ogólnej dopłaty - byłoby to nie fair względem tych, dla których zlot i tak jest sporym obciążeniem finansowym.

 

Lepiej, gdy znajdzie się te 35 chętnych osób... Na forum gdzie jest tyle osób, to chyba nie będzie problem?

 

Ogłaszam wszem i wobec:

 

SĄ WOLNE MIEJSCA - ZGŁASZAJCIE SIĘ I NIE PYTAJCIE !!!!

 

te 35 osób to minimum jakiego nam brakuje, miejsc jest wolnych ponad 50...

 

panowie tacza i poolk - macie już wiadomości na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dopłata miała by uratować zlot to jestem za :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności