Skocz do zawartości
Georgo

VW EOS 2.0TDI 2007r po rozładowaniu akumulatora nie chce złożyć się dach

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie radia na Chińską jednostkę marki Erisin przysiadł akumulator. Podczas próby złożenia dachu nagle wszystko stanęło i ani w tę ani w tamte. Wymieniłem akumulator na nówkę. Udało mi się go złożyć ręcznie odkręcając zawór awaryjny na pompie ale niestety nadal nie chce ruszyć. Wydaje mi się, że błąd może powodować prawa tylna szyba ponieważ oszalała i działa odwrotnie. Gdy naciskam przycisk składania dachu wszystkie idą w dół a ta jedna w górę. Na dodatek moduł komfortu zaczął myśleć, że auto jest czterodrzwiowe i pokazuje, że tylnie drzwi są otwarte. Bagażnik nie chce się otworzyć ponieważ cały czas wyświetla się błąd stały związany z otwartym dachem, którego nie da się skasować pod komputerem. Ręce opadają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kupiłem VW Corrado w wersji produkowanej w Brazylii. Jest to prawie to samo co EOS, z tym że przód z nowego modelu EOS'a, tył ze starego modelu jeszcze z okrągłymi ledami. Poj. 1,6 FSI
Mam pytanie czy opanowałeś problem i jak Ci poszło.
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na Śląsku w Czeladzi jest człowiek, który zrobi wszystko. Wcześniej opanował dach w moim Mercedesie SL55AMG.
Serwis skasował mnie 20 tys. zł, a pan Dróżdż - Auto-Dróżdż, a konkretnie jego elektronik. To prawdziwi kozacy. Jeśli nadal masz problem, a Czeladź nie jest nieosiągalna, to polecam ;) 
Opiszę swój problem jako ciekawostkę.
Przez kilka dni wszystko było ok., ale kiedy zacząłem wymieniać żarówki, to błąd spalonej żarówki nie kasował się po wymianie.
Odłączyłem akumulator i pojawiły się kolejny drzwi z tyłu w dwudrzwiowym aucie. Rzecz jasna jedynie na wyświetlaczu komputera, nie na karoserii :D
Jeśli to opanowałeś, daj znać, proszę jak to zrobiłeś.
Pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2019 o 09:09, Kris EOS Cabrio napisał:

Witaj kupiłem VW Corrado w wersji produkowanej w Brazylii. Jest to prawie to samo co EOS, z tym że przód z nowego modelu EOS'a, tył ze starego modelu jeszcze z okrągłymi ledami. Poj. 1,6 FSI
Mam pytanie czy opanowałeś problem i jak Ci poszło.
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na Śląsku w Czeladzi jest człowiek, który zrobi wszystko. Wcześniej opanował dach w moim Mercedesie SL55AMG.
Serwis skasował mnie 20 tys. zł, a pan Dróżdż - Auto-Dróżdż, a konkretnie jego elektronik. To prawdziwi kozacy. Jeśli nadal masz problem, a Czeladź nie jest nieosiągalna, to polecam ;)
Opiszę swój problem jako ciekawostkę.
Przez kilka dni wszystko było ok., ale kiedy zacząłem wymieniać żarówki, to błąd spalonej żarówki nie kasował się po wymianie.
Odłączyłem akumulator i pojawiły się kolejny drzwi z tyłu w dwudrzwiowym aucie. Rzecz jasna jedynie na wyświetlaczu komputera, nie na karoserii :D
Jeśli to opanowałeś, daj znać, proszę jak to zrobiłeś.
Pozdrawiam Krzysztof

Kolega od swojego ostatniego postu tj. 15.05.2018 nie logował na forum. Myślisz że Ci odpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności