Skocz do zawartości
kokosam

Wymiana panelu klimy na climatronic

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Szukam schematów połączeń panelu klimatyzacji manualnej, ponieważ chciałbym się dowiedzieć czy mogę podpiąć climatronika  do Passata B5 z 1999r. Przed liftem. Z passata B6 ?

http://allegro.pl/panel-climatronic-passat-b6-webasto-3c0907044ef-i7283232291.html


Jeśli nie, to również zastanawiam się nad opcją numer 2 : Podpięcie climatronicka z B5 po lifcie.. 

http://allegro.pl/passat-b5-00-05-panel-klimatronic-climatronic-i6919814191.html#thumb/1


Pierwsza opcja bardziej mi się podoba wizualnie. Lecz druga może okazać się jedyną.


Doradzicie coś czy to wgl ma sens ? I przejdzie coś takiego ? Pierwszy mój passat w życiu.. W internecie *** kicha o klimatyzacji w passatach.

Edytowane przez kokosam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie wiesz jak sie za to wziąć. Przeróbka na automat to nie kwestia panelu tylko a prucie deski wymiana polowe osprzetu. 

A panelu z b6 nawet nie mysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam. Czyli na panel z B5 po lifcie jest opcja ? Dobra to na serwis wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam climatornic i wiecej z tym problemu niż pożytku , nie polecam zmieniać . Silniczki siadaja potem rozbieraj całą deskę , nawiewy słabiej działają niż w manualu , często pada sterowanie zimne/ciepłe . Znam 3 osoby co mają climatornika i u każdego jest to samo , mam też co ma w manualu od początku nie miał żadnych problemow zazdroszczę mu manuala , climatrnick jak mam pamietam ma w sumie z 5-6 silniczków ? a każdy nowy nie wiem po ile teraz ale chyba nie mniej niż 200 zł , weż to napraw do tego dolicz rozbieranie całej deski , tunelu, cału układ kierowniczy po stornie kabiny ,poduszek a czasami nawet wzmacniania metalowego aby wyjąc nagrzewnice , mnie niestety to czeka bo bardzo slabo grzeje , nigdy wiecej auta w climatornicku nie kupie to tylko zbędny bajer . 

Edytowane przez Adamus2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adamus2006 napisał:

nigdy wiecej auta w climatornicku nie kupie to tylko zbędny bajer . 

 

Weź pod uwagę, że posiadasz auto 20 letnie, a nie nowe. Ma prawo się psuć, zwłaszcza takie silniczki. Wiecznie nic nie działa.

Ten kto tym autem jeździł za jego młodu, cieszył się i na nic nie narzekał bo wszystko działało idealnie. Potem po 10 latach się trupa pozbywa, a Polak kupuje trupa, narzeka i naprawia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna sugestia. Temat do zamknięcia. Szkoda zachodu. Dzięki za oświecenie Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy chcąc wymienić panel Climatronic w moim pasku B5 Kombi, muszę szukać urządzenia o takich samych numerach ?
Czy raczej każdy będzie pasował i dobrze się komunikował z reszta instalacji.

Jest tego sporo na portalu aukcyjnym i nie wiem co robić ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności