Skocz do zawartości
rozer

Wrocław Pomysł na odblokowaniu hamulca ręcznego w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Passata B6.

Samochód rozbiłem w 2016 roku, od tego czasu stoi w garażu (sprawa sądowa).

W międzyczasie jakieś "zwierze" dostało się do środka i zabrało zestaw serwisowy oraz akumulator (nawigacja na szczęście została).

W obecnej chwili chciałbym go ruszyć, problem w tym, że zablokował się zacisk w jednym z kół.

Nie mam zupełnie pomysłu co z tym fantem zrobić.

Z jednej strony mam propozycję zabrania go do warsztatu, ale Wrocławscy laweciarze wołają po 120-200zł za sam transport w jedną stronę + do tego dochodzi koszt naprawy.

Druga opcja to zakup lewarka, klucza, narzędzi, akumulatora, jednak największy problemem wydaje się brak zabezpieczenia do kół.

Czy jest może jakiś warsztat we Wrocławiu, który przyjechałby i dokonał naprawy na miejscu ?

Może jakaś sprawdzona metoda ?

Pozdrawiam

Edytowane przez rozer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.05.2018 o 22:45, rozer napisał:

Druga opcja to zakup lewarka, klucza, narzędzi, akumulatora, jednak największy problemem wydaje się brak zabezpieczenia do kół.

takie podstawowe narzędzia masz w samochodzie..jeśli mówisz o zabezpieczeniu do kół w sensie tzw "złodziejki" to zrób jej dokładne zdjęcie, a kumaty wulkanizator dobierze Ci przejściówkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności