Skocz do zawartości
paulool

Nierówna praca silnika 2.0tdi cr CBAB

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
    Rok prod: 2010

Witam ponownie po długiej przerwie.Auto zrobione.Historia taka: wyciagniete te nowe wytyski oddane jeszcze raz do Boscha na servis, po sprawdzeniu - mam wydruki i podobno wszystkie jednak sprawne!parametry dobre.Mechanik się uparł i kupił 4 używane,złożył i auto śmiga!😄 WRESZCIE! Także ja nie wiem co i jak sprawdza maszyna,ale to g# warte jest.

A więc gdyby ktoś chciał mam na sprzedaż praktycznie nowe, ponoć sprawne 4 wtryski do CBAB;))(wywalone w błoto 4k zł)

A mam jeszcze jedno pytanie poważne,czy jak zasuwałem po autostradzie ok.180 może temperatura wzrosnąć i trzymać ok.110-115 ?Trochę mnie to przeraziło i jak tylko zauważyłem,zwolnilem do 160 i spadło na 90...To normalne czy wentylator, termostat walnięty? 

Pozdrawiam kolegów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2014

Reklamuj te wtryskiwacze! Jak nie w tym serwisie to w innym - chyba,że masz dużo kasy!

P.S. Szkoda że nie podjechałeś do nich z autem jak były założone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG

Przy takiej prędkości to już sam pęd powietrza powinien zapewnić chłodzenie... zapewne chlodnica już nie daje rady-ma swój przelot i swoje lata, jeśli jest od nowości.

Bo rozumiem, że to 110-115 to piszesz o temp cieczy chłodzącej, a nie oleju.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
    12 godzin temu, Krawcol82 napisał:

Przy takiej prędkości to już sam pęd powietrza powinien zapewnić chłodzenie... zapewne chlodnica już nie daje rady-ma swój przelot i swoje lata, jeśli jest od nowości.

Bo rozumiem, że to 110-115 to piszesz o temp cieczy chłodzącej, a nie oleju.

Tak tak ciecz. Gdzieś tam czytałem, że niby do 110st. C może być...no powiem szczerze, że trochę go pałowałem, na dworze było z 27st. C, klima na full i ogień...

Czyli jeździć tak,że by nie pokazywał pow. tych 90...? 

Co do wtrysków...będę kombinował na spokojnie już teraz. Może uda się zareklamować, choć majster już parę razy przechodził temat - i zawsze zgonienie na wadliwe paliwo. I tyle. Najwyżej na króćce pójdą...:(

Aha z tą gwarancją to jest tak, że muszę je oddać tam gdzie kupiłem? Czyli HART Opole (to nie (anty)reklama), bo w serwisach to mają to w d**** oni tylko sprawdzają i ewentualnie naprawiają (ale nie te)...

Edytowane przez kaczmarres

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta