Skocz do zawartości
V6 TDI

Podłokietnik z Superb I do Passat B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy podłokietnik z Skody Superb I pasuje do Passata B5 FL ? Trafiłem na ładny okaz z Superba a kratki nawiewu w B5 FL to byłby fajny bajer :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki to ma sens? Skąd się weźmie powietrze w tych kratkach? A tak żeby były ale nie dmuchały to lepiej mieć normalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma sens - dorobić tunel do nawiewu jak masz wyjęty podłokietnik to znowu nie jest tak dużo roboty :D

...mam pomysł na kolejnego moda.

Tylko czy ten tunel podejdzie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawna mam w głowie, żeby zainstalować tunel z kratkami i podłączyć tam nawiewy z pod siedzeń. Trzeba się wziąć za robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie to, chętnie zrobię coś takiego, ale nie musi ktoś to wcześniej przetestować bo wydaje mi się że nadmuch będzie słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie nawiewy wziać z superbki, tunele nawiewowe gdzie z dmuchania na kierowce/pasazera rozchodzi tez sie na podłokietnik tył by dmuchało na tył. Sam podłokietnik jest posobny tylko jedna kwestia. Röżnica budowy plastików, w pasku jest z cupholderem, w sI zaraz za podlokietnikiem gdzie reczny sie konczy część podłokietnika. Jak ktos spasuje to ja sie wezme za tunele nawiewowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa chwała Ci, w koncu nie bedzoe zepsutej zapalniczki ?

Edytowane przez marcin_pesel
Nie cytujemy posta bezpośrednio pod nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sanki16 zapalniczka kosztuje jakieś grosze ;) Ale działaj, rób foty i pokazuj jak to będzie wyglądać. Najgorszy jest ten moment cięcia i łączenia dwóch podłokietników. Diaz nie zrobił tego jakoś bardzo estetycznie, jestem ciekaw jak Tobie to wyjdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, cały tył podłokietnika w kolorze szarym nie zepsuty to jakiś dramat. bo ja znaleźć nie mogłem. musze tylko szary podłokietnik z superba znaleźć i liga.

Edytowane przez marcin_pesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2018 o 12:59, Sanki16 napisał:

ta, cały tył podłokietnika w kolorze szarym nie zepsuty to jakiś dramat. bo ja znaleźć nie mogłem. musze tylko szary podłokietnik z superba znaleźć i liga.

mam dokładnie ten sam problem szukając czegokolwiek... :Pdlatego tyle pytań zadaje w tematach o numery części... zamawiam nowe po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie znalazlem ale gosc sie nie odzywa. Szare wnetrze to jednak ciezkie jest haha ? ale damy rade, fotele el znalazlem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności