Skocz do zawartości
kamskam

Discovery Media Pro, półka na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie na dniach bedę zamawiał Passata i pytanie do posiadaczy radia Discovery Pro wraz z Instalacją telefoniczną business. Czy półka na telefon wygląda tak samo jak w instalacji Comfort? Czy znajduje się tam złącze USB? Czy może coś innego? Czytałem, że jakaś popielniczka, ale czy z gniazdem 12V czy bez tego gniazda? Czy w obu instalacjach Business i Comfort 12V jest przeniesione przy podłokietniku? Dzieki za ew. odpowiedzi.

Edytowane przez kamskam
Zmiana tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W comforcie polka jest wieksza i jest gnizado usb a bussines jest zwykla popielniczka i gniazdo 12v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczyt idiotyzmu, w business nie ma, a w comforcie jest zamiast dać w obu pakietach w standardzie bo chyba jasne, że się przyda zwłaszcza jak latam służbowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek wychodza z zalozenia ze wkladasz sklonowana karte sim do gniazda i telefonu nie uzywasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze foto? Comfort widzialem 3 razy, ale biznes ani razu :) Czyli nie ma zapalniczki w business przy podłokietniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ci zrobie fotke. Nie ma gniazda zapalniczki przy podlokietniku. Tylko w schowku przy galce zmiany biegow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to czekam i dzieki z gory. Mozesz dla porowniania dac tam jakis telefon zeby bylo widac jaki on duzy no i mam, nadzieje ze nie wprowadzili zmian od 2017 roku w tej kwestii bo ja juz naprawde rozne rzeczy wyczytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kamskam napisał:

Ok to czekam i dzieki z gory. Mozesz dla porowniania dac tam jakis telefon zeby bylo widac jaki on duzy no i mam, nadzieje ze nie wprowadzili zmian od 2017 roku w tej kwestii bo ja juz naprawde rozne rzeczy wyczytalem.

Jutro wrzuce. Dzisiaj juz nie dam rady. Nie ma polki na telefon w biz. Mozesz go trzymac w cup holderach, albo na roletce albo w kieszeni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja biz.

DA628556-1730-4DC6-8616-EA1320455E14.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja comfort

 

8C40D84D-D812-41A2-897D-7DB695652673.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. A czy w obu wersjach z tyłu na konsoli środkowej znajduje się gniazdo 230 V + 12 V + USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kamskam napisał:

A czy w obu wersjach z tyłu na konsoli środkowej znajduje się gniazdo 230 V + 12 V + USB?

12V tak, 230V i USB było jako dodatkowa opcja. 

 

6 godzin temu, Macmaciek napisał:

Wersja comfort

no i właśnie będe chciał to wymienić. Zamiast mojej półki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozważył tę nową półkę, jeśli już miałbym coś wymieniać (tę z ładowaniem indukcyjnym). 

Gniazda: różnie jest, w zależności od pakietów/ wersji, a może i roku modelowego. U mnie jest usb w schowku (jak na zdjęciu), w podłokietniku drugie usb, z tylu gniazdo zapalniczki (i nic więcej), w bagażniku dodatkowe gniazdo zapalniczki. To akurat jest super - mam tam wpięty modem z ruterem wifi, a do modemu podpięta zewnętrzna antenę, która mieszka pod podłogą bagażnika. Zasieg jest świetny (realnie do 30 Mb up oraz down), nic nie trzeba uruchomiać, logowanie automatyczne itp. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Macmaciek napisał:

Ja bym rozważył tę nową półkę, jeśli już miałbym coś wymieniać (tę z ładowaniem indukcyjnym). 

 

A jakis numer do niej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numeru nie znam. Na forum były linki do firmy robiącej takie półki (nie firmowe vw). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo roboty wbrew pozorom zeby to zamienic...wyjac polke i kable jeszcze trzeba poprzepinac od usb jak ktos z comfortu przerabia, ze zwyklej jest znowu problem z zasilaniem bo trzeba zrobic przejsciowke z 12v. Nie jest to robota na 5 min a jsk ktos tego nigdy nie robil i nie za bardzo umie to polamie troche rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności