Skocz do zawartości
biokd

Passat B8 FL w 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Polityka liftingu VW z reguły polega na zmianie zderzaków, lamp, kokpitu i dodaniu kolejnych elektronicznych bajerów. 

Czyli zmiana wyglądu auta dość fajna, ale bez zmian blacharskich, które są najbardziej kosztowne i w przypadku liftu nieopłacalne. 

Nowy VW T6 (lift 2019) też tak będzie wyglądał i muszę zdecydowanie przyznać, że te "drobne" zmiany są z reguły robione w bardzo gustowny sposób i wpływają pozytywnie na zmianę wyglądu i wyposażenia auta. 

Transporter lift (oczywiście w tej bogatej wersji) po zmianach będzie wyglądał naprawdę fajnie, a i ten Passat ze zdjęcia wcześniej też widać po samym tyle, że zderzak i światła są delikatnie "agresywniejsze" i to dobrze wróży... 

Lift to lift i dużych zmian na pewno nie będzie, ale np. nowy masywny zderzak z grillem i być może nowy wew. kształt lamp może dość mocno zmienić i poprawić wygląd Passata, a to poprawi jego atrakcyjność i sprzedaż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, [email protected] napisał:

Polityka liftingu VW z reguły polega na zmianie zderzaków, lamp, kokpitu i dodaniu kolejnych elektronicznych bajerów

Mnie by się przydało bezprzewodowe połączenie z car-play. W komplecie z ładowaniem indukcyjnym byłoby super wygodne ?

Poza tym fotele z nowego Tuarega ;-)

No i możliwość skalowania mapy na AID, jak w Tuaregu właśnie. 

Aha, no i wydłużenie standby systemy do jazdy w korku z 3 do 10 sekund. Jeździłem ostatnio innym autem i to jest jednak duża różnica: rzadko się zdarza, że w miejskim ślamazarnym ruchu stoję dłużej niż 7-8 sekund. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o AID to skalowanie możesz chyba ustawić z poziomu DP/DM. Chcesz samą kierownicą zmieniać bezpośrednio na AID? Jeśli tak jest w Touaregu to też bym nie pogardził :) 

Edytowane przez thr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnego zawieszenia pewnie nie poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zawieszenie zdecydowanie do poprawy.Ciekawe czy w Arteonie jest lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, thr napisał:

Jeśli chodzi o AID to skalowanie możesz chyba ustawić z poziomu DP/DM. Chcesz samą kierownicą zmieniać bezpośrednio na AID? Jeśli tak jest w Touaregu to też bym nie pogardził

No właśnie w nowym Tuaregu można z poziomy kierownicy zmieniać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W passacie (2018) też możesz z poziomu kierownicy skalować mapę na aid.

Strzalkami góra i dół z prawej strony kierownicy.

Edytowane przez blazio1946

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2018 o 15:25, 1285 napisał:

No tak zawieszenie zdecydowanie do poprawy.Ciekawe czy w Arteonie jest lepiej?

Wcale nie lepiej. Teraz dla żony szukałem samochodu. Miałem arteona na weekend z DCC. Głośne jak w pasacie. Przebieg był 6 tyś a trzeszczał w środku więcej niż mój pasek. W końcu padło na volvo XC60. Inna bajka. Arteonowi do klasy premium jeszcze daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, blazio1946 napisał:

W passacie (2018) też możesz z poziomu kierownicy skalować mapę na aid.

Strzalkami góra i dół z prawej strony kierownicy.

Ja mam my2017 i u mnie tak nie ma. Zamiast tego wciśnięcie strzałki powoduje pokazanie się menu z ostatnimi adresami oraz adresem domowym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skalowanie AID jest dostępne tylko w Discover Media, nie PRO. PRO ma funkcje autoamtyczną. 

Co do zawieszenia w pasacie, mam DCC / rocznik 2015 / przebieg juz 140 tys km i zawieszenie jest ciche , nie narzekam na nie wogóle ... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dirve napisał:

Skalowanie AID jest dostępne tylko w Discover Media, nie PRO. PRO ma funkcje autoamtyczną. 

Co do zawieszenia w pasacie, mam DCC / rocznik 2015 / przebieg juz 140 tys km i zawieszenie jest ciche , nie narzekam na nie wogóle ... 

 

o  DCC nie jeden się  wypowiadał ze  potrafi "dobic" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wcześniej B6 po lifcie i zawieszenie było dużo lepsze ale już lepiej dać sobie spokój z narzekaniem i najwyżej dać głośniej radio?Co ciekawe jak jadę jako pasażer jedzie mi się  wyśmienicie i nic mi nie przeszkadza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2018 o 17:49, Macmaciek napisał:

Ja mam my2017 i u mnie tak nie ma. Zamiast tego wciśnięcie strzałki powoduje pokazanie się menu z ostatnimi adresami oraz adresem domowym. 

Nie wiem jak było w my14-17 jak miałem 2016 to nigdy tego nie sprawdzałem. W 2018 na pewno działa.

Dnia 23.11.2018 o 09:10, dirve napisał:

Skalowanie AID jest dostępne tylko w Discover Media, nie PRO. PRO ma funkcje autoamtyczną. 

Co do zawieszenia w pasacie, mam DCC / rocznik 2015 / przebieg juz 140 tys km i zawieszenie jest ciche , nie narzekam na nie wogóle ... 

 

Mam Arteona z DPro i też mogę skalować tymi strzałkami jest też opcja automatycznej skali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś ktoś wie kiedy facelifting 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FL do zamówienia najwcześniej w czerwcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno VW wycofuje się z diesli, więc może fl będzie ostatnim passatem z silnikiem TDI...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź te podobno

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem b8 nowke dwa lata, od roku jezdze arteonem. Zawieszenie to przepasc, noc nie stuka w arteonie jest cicho, komfort jazdy na 19ach duzo lepsxy niz w b8 na 18ach, prowadzenie arteona tez zdecydowanie na plus. Oba samochody z dcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.motor1.com/news/282618/vw-passat-facelift-spy-photos/

Nowe spajfotosy.

Ciekawe kiedy możnaby odbierać pierwsze egzemplarze. Leasing mi się kończy w czerwcu.. ;)

PS. Wreszcie światła przeciwmgłowe są LEDowe ;)

Edytowane przez Krycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności