Skocz do zawartości
biokd

Passat B8 FL w 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Ekran na wysokosci wzroku jest - rozumiem ekran nie wysuwa sie do gory? Nie chce wiedziec czemu trzymasz wzrok tak nisko ale chyba nie prowadzisz w takiej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się :)wiadomo że nie ma ekranu dokładnie na wysokości wzroku tak jak headup ale rozwiązanie w Touaregu jest lepsze niż w Passacie (ekran wyżej) i w moim subiektywnym odczuciu lepsze niż w A4 bo jest wbudowany w deskę (a nie odstaje) a w czasie jazdy wiele razy odrywa się wzrok patrząc chociażby w lusterka. Wiadomo że nie  jeżdżę ze wzrokiem nisko, bo nie mam ekranu w miejscu gałki zmiany biegów, tylko nieco pod zegarkiem, a czy to jest "tak nisko" to już subiektywne odczucie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam A4 B9 a ostatnio jezdzilem jakis czas zastepcza Octavia. Jest duza roznica na plus w ergonomi dla Audi, chodzi glownie o to ze na tak umieszczony ekran zerka sie bez ruszania glowa. W Octavii przy dluzszej trasie mi to przeszkadzalo. Dodatkowo sterowanie pokretlem MMI jest mega wygodne, nie ma co porownywac do dotykowych ekranow.

Niestety w A4 po lifcie pojechali troche z wielkoscia tego ekranu no i jest juz tylko dotykowe sterowanie, reka moze teche bolec zeby siegac tak wysoko :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran w Touaregu jest w zasadzie na wysokości A6 C7 - co kto woli. Wielką dechę z dachem jak hangar, czy lekki projekt z wystającym "tabletem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest cena active info display czy trzeba ją brać z nawigacją discovery pro 8930 w pakiecie premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

active info display jest łącznie z discovery pro, nie da się oddzielnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pytanie dlaczego, skoro ten sam AID można wziąć z Discovery Media we wszystkich innych modelach bez wyjątku. Kolejna niezrozumiana decyzja producenta lub polskiego importera (bo nie sprawdzałem jak jest np w niemieckim konfiguratorze)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2019 o 20:40, [email protected] napisał:

I pytanie dlaczego, skoro ten sam AID można wziąć z Discovery Media we wszystkich innych modelach bez wyjątku. Kolejna niezrozumiana decyzja producenta lub polskiego importera (bo nie sprawdzałem jak jest np w niemieckim konfiguratorze)...

Zrozumiała, zrozumiała: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś chwilkę FL. I poza tym co już zostało opisane jeszcze jedna oszczędność mnie zadziwiła. Tylna kanapa... ta nieruchoma cześć która jest pomiędzy oparciem a drzwiami (spoczywa tam pas gdy nie jest zapięty). U mnie to taki sam miękki materiał jak siedzenia. A w FL business ten element jest plastikowy. Jak w aucie 2 klasy niżej.

Przyciski od sterowania szybami oraz pokrętło od lusterek nie maja „chromowanych” dodatków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DE mają. Oglądałem jednego i miał te chromy na przyciskach, ale jaka to była wersja to nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że polityka VW idzie zdecydowanie w stronę MNIEJ ZA WIĘCEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej to wyglądają te plastikowe boki na tylnej kanapie. Kupisz auto za ponad 200 a tam plastikikowa kanapa jak w astrze mojej żony za 70. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W elegance są i chromy i boczki materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, galux20 napisał:

W elegance są i chromy i boczki materiał.

No chyba nie. Patrzyłem na zdjęcia na otomoto. W autach za 200 są plastiki. 
W R linę za 240 F20D48B4-635E-4636-8847-9C2C78790F62.thumb.jpeg.653349fb4a7416bb56f45cba5899a1ba.jpegnie ma plastiku. 
W b8 w każdej wersji był materiał albo „skóra”.

Ponizej zdjęcie z otomoto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok

A powiedzccie prosze

Czy przy dsg  wystarczy 150 ps czy doplacac 10tys brutto do 190?

Jezdzimy manualem

 Dali nam dsg na niedziele.

Rzeczywiscie dsg robi dobrą robote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 150 KM z DSG i od bidy wystarczy - ale muł jest straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 190, mam od niespełna miesiąca B8FL 2.0 190 tsi i jest idealnie. Jak trzeba depnac to jedzie elegancko, jak chcesz na spokojnie międzymiastowa to pali 6,5 L, na autostradzie przepisowo 7,5 L, a w mieście na krótkich odcinkach 8,5 L

Edytowane przez Tomek85
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzimy na led topach

W audi i w passku doplata do matrixa to 10 tys.

Czym  to sie rozni i czy warto  doplacac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dzisiaj trochę B8FL i załamał mnie nowy Discover Pro. Grafika jakaś taka słaba, wg mnie lepsza była w ...RNS510. Nie widziałem też fajnego przycisku automatycznego ustawiania skali. Żeby przejść z nawigacji do telefonu, trzeba nacisnąć menu i dopiero telefon. Virtual Cockpit to krok w tył w porównaniu do tego co mam w nowym Tiguanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności