Skocz do zawartości
bbbb

Fotele z anglika do europejczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyśliłem sobie, że chcę podnoszony(tak jak kierowcy) fotel pasażera. I znalazłem sporo ofert fotela kierowcy z anglika. Pytanie, czy taki fotel będzie kompatybilny, tzn. czy pasują wtyczki, śruby mocujące(zapewne tak) i czy w ogóle nie powywala jakiś błędów typu airbag czy podgrzewanie fotela.

Edytowane przez bbbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w nim chyba maty wykrywającej zajęcie fotela więc musiałbyś to przełożyć ze swojego. Sam stelaż powinien pasować ale z przekładaniem tapicerki i "elektryki" nie wiem jak to wygląda w przypadku 3C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fotel pasażera z anglika jest kompatybilny z europejskim fotelem kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował na szyny i zapewne będą pasowały wtyczki airbag. Będzie z niego luźna wtyczka maty wykrywania zajęcia fotela. Oczywiście to wszystko przy założeniu, że zakładasz fotel z taka samą regulacją jak ten, który posiadasz (jeśli masz jakąkolwiek regulację elektryczną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu będzie luznia wtyczka od maty ja mam w obu fotelach maty wykrywające zajęcie fotela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu masz w fotelu kierowcy matę? :) Rozpoznawanie zajęcia fotela kierowcy jest określana na podstawie "domniemania" - skoro auto jest uruchomione to i musi być kierowca, a skoro musi być kierowca to musi zapiąć pas. Dlatego piszczy, i dlatego pewnie sądzisz, że fotel kierowcy ma również matę ale nie ma jej. Gdyby tak było, po podniesieniu się przy odpiętym pasie przestałby piszczeć, a tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz pewnie masz rację jutro to sprawdzę z ciekawości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności