Skocz do zawartości
kaalista

Czy te opony to dobry wybór

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra opona klasy premium, ale rozmiar masz zły. Do B6 powinien być rozmiar 235/45R17, zobacz we wlepce pod pokrywką wlewu paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te parametry opony to może będą dobre do Polo.

Jak kolega wyżej napisał, do Passata to zły rozmiar, w dodatku zbyt niski indeks nośności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a czy moglabym poprosic o polecenie jakies konkretnej opony we wlasciwym rozmiarze i dobrej jakosci i nie w zabójczej cenie. Jestsm totalnie zielona. Moj model passat b7. Teraz mam zimowe 205/55 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kaalista napisał:

Ok a czy moglabym poprosic o polecenie jakies konkretnej opony we wlasciwym rozmiarze i dobrej jakosci i nie w zabójczej cenie. Jestsm totalnie zielona. Moj model passat b7. Teraz mam zimowe 205/55 

Znajdz temat na forum o polecanych oponach :-)

Poza tym dopuszczalnym rozmiarem zamiast 215/55/16 jest 205/55/16, a różnica w cenie kompletu markowych opon dochodzi do 400zł.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa może takich opon do Passata? Przeskok na felgę i oponę 17 lub 18 cali to wydatek powyżej 2,5 tys zł. Taniej było by w moim mniemaniu kupić w miejsce 205 55 r16 powyższa oponę. Opona ta jest szersza , czyli poprawi hamowanie. Jest tez niższa czyli obniży samochód, jedyny problem to jego indeks nośności bo widziałem max 90v. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 225/55 R16, trochę ponton ale przyjemnie się jeździ a cena też nie zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zerknąłem i prawie idealne były by 225 50 r16. Z tym że mam felge 6.5 i to takie minimum na oponę o tej szerokości. 

Edytowane przez Whiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności