Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B8 1.8 TSI 180KM
    Rok prod: 2017
    Godzinę temu, goalabek napisał:

kurde, mam problem z powłoką hydrofobową na przedniej szybie. Podczas lekkiego deszczu okropnie mi podskakują wycieraczki na szybie, że nie da się ich używać. Miał ktoś kiedyś taki problem? Nie wiecie może czy można źle nałożyć taką powłokę? Może to wina wycieraczek, mam je ponad rok, ale w sumie to nie skrzypiały na szybie

edit.

Wiecie może czy da się ustawić docisk pióra do szyby, bo skoro po szybie z powłoką woda łatwiej spływa to może wycieraczka bardziej na sucho wraca i dlatego skrzypi

Ja miałem identyczny problem na nowym aucie, że jak pomimo hydrofobowej szyby i deszczu (gdzie przy prędkościach autostradowych to raczej wycieraczki mało potrzebne bo wszystko splywalo do gory) ale jeżdżąc po mieście i tak wycieraczki trzeba włączyć i wtedy mi przeskakiwaly. Mówili mi że to się rzadko zdarza ale nie powinno. Już dokładnie nie pamiętam co mi powiedzieli jeszcze bo to było w sierpniu rok temu ale z czasem  problem zniknął bo warstwa się po prostu zmywala z czasem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 1.6 TDI 120KM
    Rok prod: 2015

dzisiaj zamontowałem nowe wycieraczki, w sumie nie podskakują ale czasem skrzypią trochę, mam nadzieję że szybko się powłoko wyrobi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 2.0 TDI 190KM

Ja mam Ceramic Pro łącznie  szybami. Pastuch za chwilę będzie miał 3 lata, a jak wyjeżdżam z myjni to wygląda jak z salonu Zasady. Taki śliczniutki 😍

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 1.8 TSI 180KM DSG7
    Rok prod: 2018

A gdzie było kładzione (zakładam, że w Warszawie)? Jaki orientacyjny koszt? Robisz regeneracje powłoki w trakcie roku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 2.0 TDI 190KM
    20 minut temu, sfra napisał:

A gdzie było kładzione (zakładam, że w Warszawie)? Jaki orientacyjny koszt? Robisz regeneracje powłoki w trakcie roku?

http://perfekcyjneauto.com

Co rok renowacja.  Koszt wstępny 3.5 tys. Ja jestem bardzo zadowolona. Poza tym myję zawsze na myjni w Złotych Tarasach za 100 zł a wygląda jakby był wywoskowany na maksa.

Edytowane przez Olanzapina
    • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 1.6 TDI 120KM

Mi się wydawało że wycieraczki już spoko chodzą, a tu zonk. Znowu skrzypią jak stare, a Ty Olanzapina nie miałaś problemu na szybie przedniej, bo ja też mam ceramic pro. NIe wiem czy można to jakoś reklamować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2018
    Dnia 21.06.2018 o 20:19, goalabek napisał:

Mi się wydawało że wycieraczki już spoko chodzą, a tu zonk. Znowu skrzypią jak stare, a Ty Olanzapina nie miałaś problemu na szybie przedniej, bo ja też mam ceramic pro. NIe wiem czy można to jakoś reklamować

Podjedź tam, gdzie Ci powłokę nakładali i niech przejadą aplikatorem z powłoką pióra wycieraczek - powinno pomóc ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta