Skocz do zawartości
yksi

Skradziono Passerati

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pietrek_g napisał:

Ja też z konieczności się przesiadam. Tylko zmieniam całkiem markę i wychodzę poza grupę VW (przynajmniej narazie).

Oo... A co z passatem i co kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Passat w sedanie zrobił się za mały. Drugie dziecko w drodze i będzie za mały. A będzie prawdopodobnie (jak mi się uda sprzedać obydwa auta) "autobus" czyli Renault Grand Scenic 2,0 16v lub 2,0t 16v.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto mimo ze francus ma bdb oceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ANGELSIN napisał:

Auto mimo ze francus ma bdb oceny ;)

Ojciec ma zwykłego Scenica II 1,6 16v i bardzo sobie chwali. Poza paliwem i olejem nic do niego nie dokłada. A za cenę paska z 2004/2005r można mieć Scenica 2007, a zależy mi na w miarę młodym aucie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że coś za coś czyli tu kupujesz nowsze auta za taką samą cenę ale niestety części droższe, coś na ten temat wiem bo miałem służbowe Renault Kangoo a teraz mam citroena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużej różnicy nie ma w cenach. Droższe są np. cewki ale nie ma drogiego wielowahacza. Ale mam tego świadomość. Ale np. tańsze do zagazowania i w serwisie niż TSI. I sporo więcej miejsca niż np. w A4 B6 Avant. A że ceny takiego Audi też nie są niskie to już inna kwestia. Szczególnie w połączeniu 1,8TQ (bez różnicy BFB czy BEX).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pietrek_g napisał:

Szczególnie w połączeniu 1,8TQ (bez różnicy BFB czy BEX).

No właśnie ludziom odpierdla z cenami za 1.8T gdzie tem silnik to żadna rewelacja bo pali dużo a osiągi kiepskie niektórzy za ten silnik w b7 rocznik 2005 wołają 30-35 tys i to do tego golasy z wyposażeniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę na grupie na fb jakie ceny osiąga. Za B6 z 2001/2002 potrafią wołać 25 bo to BEX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8t 2006 rok golas wyceniają na 35 tyś a mój 2007 2xsline prawie full na 25 :D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego póki co rezygnuję z vaga. Ale najpierw muszę sprzedać Audi dopiero będę sprzedawał Passata. Podoba mi się passaty B6 czy Octavia 2 ale silnik 1,6mpi będzie za słaby, a koszt gazowania TSI to masakra. TDI PD to też porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu poszukiwanie b6 to dłuższy temat... szwagier będzie sprzedawać b6 2.0tdi cr 140km (176 po chipie) +dsg 2010r serwisowany caly czas w ASO za ok 33tys

posiada ori pakiet rline 

 

o cenach audi nawet nie pisze bo to brak słow... a o sharanie lub b5fl (1,8t) nie myslales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ANGELSIN napisał:

o sharanie lub b5fl (1,8t) nie myslales?

Michał nie namawiaj go na  sharana bo obojętnie w jakim wieku i wyposazeniu to padło.Znam temat sam chciałem kupić ,wjątkowo nie udany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharana lifta miałem i w porównaniu z jedynką złego słowa nie powiem, a jak dopadnie się ze 130stka pod maska to wogóle rewelacja.

Jedyny mankament to tylna nagrzewnica... w 80% wypadków zaniedbana i umarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier upalał takiego 130 konnego szarika na taryfie, wyjątkowo udane auto i mega wyposażone.

Ale renówka będzie nowsza i tańsza, a także tańsza w utrzymaniu i tak samo wszędzie dojedzie ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharan odpada z bardzo prostego powodu. Trzeci rząd siedzeń nie chowa się w podłogę tylko daje się złożyć oparcie przez co nie spakuje wózka. Na taxe idealne auto, dla rodziny już nie koniecznie. B5 fl, hmmm tylko w cenie dobrego i fajnie wyposażonego Scenica mam nudne B5 fl z 2004r czyli 3 lata starszy. Niestety, auta z silnikiem 1,8T cenią się dość, a diesel przy moich przebiegach szybko się zmęczy więc raczej nie wchodzi w grę. Tylko Bena z LPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież 3 rząd siedzen w sharanie możesz wyjąć... jest Was troje a będzie czworo więc dwa rzędy Ci wystarczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak na urlopie będę go potrzebował? Poza tym nie mam garażu żeby trzymać te dwa fotele. A w domu mi nie potrzebne. Po to kupuje auto siedmioosobowe, aby było nim w każdym momencie. W Scenic trzeci rząd chowa się w podłodze.

Poza tym żonie bardziej się Scenic podoba niż Sharan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pietrek_g napisał:

 

Poza tym żonie bardziej się Scenic podoba niż Sharan.

Było tak od razu :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie żartuj, że żona decyduje jakie auto maszkupić :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podaję propozycje, a żona mówi co jej się wizualnie podoba z moich wyborów. Ostateczna decyzja należy do nas obojga.

A później żona podaje swoje propozycje, a ja się do nich ustosunkowuje. W końcu ona też mnie wozi gdy jestem w stanie nieważkości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności