Skocz do zawartości
yksi

Skradziono Passerati

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy w dniu dzisiejszym t/j 22.04.18 o godz. 4.45 - 6.15 skradziono naszego passata z parkingu przy ul.Młyńskiej 3 w Gdyni. Nr.rej. GWE 99187  Typ 3B6 131 VW Passat Variant Comfortline   Skrzynia biegów EEN
Kolor : LD7W Urbangrey   vin: WVWZZZ3BZ3E378027 . Za jakiekolwiek informacje będziemy bardzo wdzieczni.Na wszelki wypadek dodaje zdjęcie.

P1.jpg

P2.jpg

P3.jpg

  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz? Ktoś się jeszcze na to rzuca? Sprawdzałeś czy gdzieś w pobliżu nie ma monitoringu na którym widać zajście i sprawców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pietrek_g napisał:

Ktoś się jeszcze na to rzuca?

Widocznie tak ,moze komuś kolor np drzwi podpasował.Była policja porobiła zdjecia i niby jeszcze maja przyjechać kryminalni i sprawdzać monitoring,ale to przecież tylko Polska nie "Kryminalne zagadki CSI" Pewnie za miesiac przyjdzie pisemko - "Z powodu niewykrycia sprawcy umorzono postepowanie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję! Mam nadzieję, że jednak się znajdzie nim go rozbiorą na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy,biorę słuzbowy samochód i pojeżdze troche po szrotach a może ślepej kurze sie ziarenko trafi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wydaje mi się że do dziupli gdzieś pójdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd@le, wierzyć się nie chce....

Miałeś jakieś zabezpieczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowe,autoalarm i immibilazer tylrew temacie.Kto kradnie 15-letnie auto?Tylko na zlecenie bo np skrzynia lub coś innego sie sypnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widzisz kradną i takie :annoyed:

Będę się rozglądał ale pewnie od rana już go rozkręcili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur... Nie chce się wierzyć. Byłeś ostatnio w jakimś nowym nienznaym warsztacie itp? Gdzie mogli sprawdzić auto co ma i w jakim jest stanie? Tak kolega stracił tourana 4tyg po kupnie akurat jak wymienil rozrzad , sprzeglo i wiele innych ;/

 

Szczerze współczuje, trzeba przeglądać aukcje z tym kodem lakieru... Autozlomom podaj vin jak ktos bedzie skorupe zdawal moze sie trafi i po tym znajda winowajce... Ac pewnie brak? 

Mega , mega mi przykro ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wsparcie, z autem nigdzie nie byłem tylko ostatnio przy centralnym przestały mi się zapalać kierunki.Ze stratą auta już trzeba się pogodzić, jedynie co nas dodatkowo wqrwia to że w "gratisie" dostali pełny bak i dzień wczesniej wymieniony przegub.Została mi tylko tapicerka tylnej klapy bo naprawiałem siłownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukamy kolejnego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yksi, nie można się tak poddawać. A nóż się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek sęk w tym że to auto w całości poszło na Wschód , lub po 8h było rozebrane na graty... 90% skradzionych modeli jest na graty ;/ wiec tylko natychmiastowe odzyskanie daje szanse na zwrot auta... W innym wypadku lipa ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę się zdziwiłem bo zadzwonili kryminalni z Gdyni z prośbą o wysłanie zdjęć z charaterystycznymi szczegółami jakbym takowe posiadał i wszelakie pomocne sugestie.Więc spełniłem ich prośbę choć wątpię żeby passerati się odnalazł.Całkiem prawdopodobne ,że kiedyś zadzwonią czy rozpoznaję części.Jesli chodzi o OC to AXA może rozwiazać umowę dopiero jak wyrejestruje auto w Starostwie czy muszę otrzymać z policji pisemko o treści : Z powodu niewykrycia sprawcy postępowanie zostało umorzone.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuj nas na bieŻąco... Może dzięki Twojej historii czegoś się nauczymy... Dobrze by było gdyby znalazł się jakimś cudem w całości

Edytowane przez mkpol
Nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpowiadamy.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ANGELSIN napisał:

Szukamy kolejnego? ;)

Pojeździłem ostatnio różnymi autami z klasy "średniej" w nowszych rocznikach i nic jednak passerati nie pobije pod kątem komfortu jazdy, wygody i przestrzeni w samochodzie.Jesli będzie kasa to również będzie to b5 fl variant tyle ,że już  automacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak uderzasz w automat to niesmialo rozwaz zadbanego 2.5 kod silnika dobrej sztuki uzyskasz u viperka. Jak i sterte czesci kazdej masci bo on glownie 2.5tdi targa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 2,5 TDI to tylko 163KM lub 180KM. Nie są tak awaryjne jak 150-tka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już wałki w 2.5, to koszt eksploatacji tego motoru jest trudny do zaakceptowania ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności