Skocz do zawartości
Pan Savo

Filtr paliwa ? czy jego brak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem uzytkownikiem auta:

VW PASSAT B6 2008 rok

BZB, 160km

219 200 km

Mam problem z filtrem paliwa, mianowicie;

Nie mam pojecia czy on jest, czy w ogole go nie ma, czy wystepuje w zbiorniku , czy pod pompa.

Mam znajomego ktory ma ten sam Kod silnika, ale jest posiadaczem Skody Superbp i on ma normalny filtr, ktory latwo mozna wymienic..

 

Sprawdzalem w kilku sklepach i co inny sklep to inne informacje podaja... czy wie ktos cos moze? I co ile nalezy to wymieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Passacie dożywotnia część hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego nie rozumiesz? Zapytałeś i dostałeś odpowiedź..... w Passacie jest taka część, która jest dożywotnia....nie jest wymieniana....

a jak chcesz wymienić to kupujesz taką część 3C0919679F lub 3C0919679A  "kołnierz z filtrem paliwa" który jest na pompie paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to najwidoczniej to wymienie i tyle, dla mnie to jest niepojete zeby filtra nie wymieniac, gdzie niegdzie pisali ze po 180k km powinno sie to robic... tylko VDO to robi? nie ma innej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtr powietrza według VW co 90000km albo 6 lat

świece co 90000km albo 6 lat

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz szukać po numerze OE... skoro jest w opisie ten numer to powinno pasować... nie patrz na numer tej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla aut z FSI: 3C0919679A, a jeśli ma Webasto: 3C0919679C.

Na ruskim forum rozcinali ten "filtr", wyciągali wkład i zakładali filtr z Golfa 6 - trzeba jednak pamiętać, że to nie takie łatwe, bo ten moduł ma regulator ciśnienia (na 6 bar chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za info, kupie nowe, podobno co 180k trzeba calosc ywmieniac, nie ma problemu z tym

 

mam inna prosbe/pytanie;

mam napis na wyswietlaczu 'service now' jak go usunac/ probowalem kilku kombinacji, ale co silnik to chyba inny sposob....

Edytowane przez Pan Savo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pan Savo napisał:

mam napis na wyswietlaczu 'service now' jak go usunac/ probowalem kilku kombinacji, ale co silnik to chyba inny sposob....

Ogólnie to VCDS ale może da się tak jak na filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=Kv_8iuTJxfA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Pan Savo napisał:

 

mam napis na wyswietlaczu 'service now' jak go usunac/ probowalem kilku kombinacji, ale co silnik to chyba inny sposob....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem poelga na tym ze moj kokpit wyglada troszke inaczej, nie mam tkaich przyciskow jak na tym filmiku, wygladaja one tak:

x5bHnzR.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności