Skocz do zawartości
Zuru1993

Klapa bagażnika POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów mam problem z mikro włącznikiem w klapie bagażnika. Mianowicie ów włącznik w lecie działa prawidłowo a już jesień zima nie działa wcale. Ostatnio udało mi się do niego dostać i sprawdziłem multimetrem czy zamyka obwód i zamyka więc teoretycznie jest sprawny. Taki sam problem jest z zamkiem klapy. Wkładka zamka jest ustawiona w pozycji że gdy przycisnę przycisk na kluczyku do otwarcia bagażnika zamek powinien się automatycznie odryglować i klapa powinna się otworzyć bez wciskania przełącznika na klapie. A ta funkcja raz działa poprawnie a raz wcale. Po podłączeniu Vag-a nic nie pokazuje. I właśnie nie wiem co zrobić z tym fantem wymienić włącznik czy szukać usterki gdzie indziej skoro teoretycznie sprawdzając multimetrem okazuje się w porządku. Proszę o jakoś rade w tym temacie. Pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w B5 też miałem problem z otwieraniem klapy...

W końcu wymieniłem ten przeklęty przycisk "klameczkę"-korozja tam szała na maxa, częściowo zaśniedziałe to było. Nowy włącznik był już fabrycznie dodatkowo zabezpieczony. No i mój problem się skończył :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DzisIaj rozebrałem tą klamke i nie ma nic w środku żadnej korozji wszystko jest czyste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz żeby otworzyć bagażnik muszę przytrzymać przycisk na pilocie albo na drzwiach I dopiero wtedy klamkę na klapie. Sama klamka nie otwiera próbowałem przestawić pozycje wkładki zamka ale bez różnicy. Nie mam pojęcia o co może chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności