Skocz do zawartości
judam

Zasłonki przeciwsłoneczne Oświetlenie lusterek po wymianie na podwójne.

Rekomendowane odpowiedzi

Więc czas modowania passacika ciąg dalszy.

Mam MY2008 Highline i oświetlenie uruchamiane z zasłonek przeciwsłonecznych. Lampki u góry w podsufitówce.

Zakupiłem podwójne zasłonki od paska MY2006 z podświetleniem wokół lusterek.

Tak to teraz u mnie wygląda.

5ad1ee1890c13_2018-04-1412_34_43.thumb.jpg.1c7e3e7562a3dfb141a789d456557834.jpg

I teraz jest problem.

Podświetlanie działa ale bardzo słabo. Żarówka nie świeci pełną mocą oraz podświetlanie w lusterku także. Zachowuje się to tak jak by brakowało mocy prądu. Gdy zamiast żarówki u góry połączę obwód na stałe to lusterko  świeci prawidłowo. Gdy z żarówką to słabo. Po włączeniu oświetlenia przez pół sekundy żarówka świeci prawidłowo, poczym zapala się oświetlenie lusterka i żarówka przygasa. Czyli wg mnie brakuje prądu na oświetlenie i żarówki i lusterka. Myślałem że jak wrzucę LED u góry to będzie mnie prądu pożerał i będą oba świecić prawidłowo jednak na ledzie świeci tylko LED a lustro w ogóle.

Ktoś miał taki problem? Czy gdzieś w VCDS można zwiększyć moc oświetlenia wewnętrznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko to wygląda. Ciekawe masz miejsce na dowód rejestracyjny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wyszło ci połączenie szeregowe. Albo kombinuj żarówki 6V, albo przerabiaj instalację na równoległą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie szeregowe. To najprostsze rozwiązanie. Że ja na to nie wpadłem. Dzięki już wiem gdzie jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze takie wrażenie że nie wszyscy zrozumieli po co mi podwójne oświetlenie. 

Jak widać na zdjęciach mam podwójną osłonkę i przez to zasłania mi oryginalne światełko.

20180418_154225.jpg

20180418_154214.jpg

20180418_154155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności